Za kolik prodat česnek?



host - 66.106 (?)
24.7.2011 10:34
Na začátku sezony jsem viděla prodávat ještě zelený, natož dosušený česnek za 140,- Na druhou stranu, když si půjdete koupit sadbový tak vám na něj nebude stačit 200,- Myslím, že 160,- za kg je přiměřená cena. Jde jen o to najít si svého kvalitního zahrádkáře tak jak jsem to udělala já. Pak budete mít nejen kvalitní česnek nebo cibuli, ale i brambory, ovoce a zeleninu. Supermarketoví lidé už ani nevědí, jaká je opravdová chuť zeleniny a ovoce... Kdo se vrátí zpět k přírodě, tak už nikdy měnit nebude. Ludmila Holečková.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 66.106 (?), 24.7.2011 10:34
Na začátku sezony jsem viděla prodávat ještě zelený, natož dosušený česnek za 140,- Na druhou stranu, když si půjdete koupit sadbový tak vám na něj nebude stačit 200,- Myslím, že 160,- za kg je přiměřená cena. Jde jen o to najít si svého kvalitního zahrádkáře tak jak jsem to udělala já. Pak budete mít nejen kvalitní česnek nebo cibuli, ale i brambory, ovoce a zeleninu. Supermarketoví lidé už ani nevědí, jaká je opravdová chuť zeleniny a ovoce... Kdo se vrátí zpět k přírodě, tak už nikdy měnit nebude. Ludmila Holečková.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.1 (?), 6.11.2011 9:08

Nedávno byl zajímavý dokument o českých potravinách a zazněla tam zajímavá myšlenka - je doba, kdy lidi hodně chtějí český česnek. Ale protože na tom každý, včetně některých farmářů, chce vydělat co to jde a možná i o trochu víc, tak nebude dlouho trvat a vlna zájmu o český česnek zcela ustane.

Holt kdo chce moc, nedostane často nic...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 162.204 (?), 23.3.2012 22:41

Příprava záhonu, sadba česneku, sázení česneku, odplevelení záhonu, sklizen česneku, nějaká ta drobná ztráta. Výsledkem je kvalitní,,košer,, česnek a za kvalitu se platí všude. Proč někomu dávat něco zadarmo, dotovat to? Kdo chce kvalitní, ten zaplatí, kdo ne ten si koupí čínský a za rohem utratí 14.000,- za Iphone nebo Ipad od APPLU :) Česnek, co voní a štípe 190,- za kg bez palic.  Česneku stačí stroužek, nejí se po kilech, je to lék. V lékarně stojí pár kapslí s česnekem 150,- i 450,- a to už je defakto znehodnocené, já preferuju topinky s česnekem a papikou... vyžene to čerta z těla ve všech jeho podobách!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika