Skladovani v panelaku



host - 127.63 (?) 
14.4.2010 14:00, zobrazeno: 5743x

Mate s tim nekdo zkusenost? Minnuly tyden jsem ziskala k dispozici zahon a chtela jsem tam mimo jine supnout trosku cesneku a cibule. (vim ze uz to melo byt davno v zemi ale co uz, neco z toho urcite bude i tak :)) Jenze bydlim v jednopokojaci v panelaku, garaz nemame a sklepni koje je pomerne tepla, kdo takhle bydli, zna to taky... Na otevrenem balkone je zase mraz a vlhko. Mam strach jak to pak uskladnim aby to nevyschlo, neshnilo nebo nevyrasilo nebo cokoli podobneho.  Nejlepsi mi prijde ta sklepni koje, nekdo tady psal o skladovani "obracene". Vydrzi takhle uskladneny cesnek (a cibule) i v teplejsi prostore? Jinak z toho budu muset nadelat pastu a do sklenicek s tim...

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 176.18 (?), 14.4.2010 23:52

Cibuli mám normálně v panelákovém sklípku, vydrží prakticky až do příští. Z česneku dělám pastu, ten moc vysychá.        Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 159.126 (?), 21.5.2010 14:48

Česnek se nechá vyschnout a po vyschnutí nechám dosti dlouhé stonky. Do velké sklenice od okurek otočím česnek stnky dolu a palicemi nahoru, čímž vyvoří jakousi kytici, kterou v této velké sklenici uložím do tmy do sklepa, kde vydrží dosti dlouho do jara. Majka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika