Česnek sezóna 2021/2022



host - 111.249 (?)
28.4.2022 21:50

To jste mi tedy moc nepomohl/a. Vaši sadbu si asi nekoupím, neboť jsme zde všichni prakticky anonymní, svoji nemám a nějak začít musím...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
      
host - 81.144 (?), 28.4.2022 19:47
Udržuju si vlastní sadbu. Loni jsme koupili na zkoušku to malé balení certifikovaného česneku, vysadilo se z toho cca. 30 stroučků a při loupání jsme našli několik poškozených vlnovníkem a počínající hnilobu. Jinak roky si k nám chodilo kupovat česnek mnoho lidí, ale mnozí ho nepoužívali na konzum, ale na sadbu. Tak jsem o pár desítek korun podražil s tím, že kdo to nechce akceptovat at si jde sadbu koupit za plnohodnotnou tržní cenu. :-) Už nakupují tu certifikovanou a nebo to šolíchají pořád z toho co kdysi koupili u nás. :-D A já mám po starosti, protože vypěstovat kvalitní česnek je dosti pracná záležitost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 111.249 (?), 28.4.2022 21:50

To jste mi tedy moc nepomohl/a. Vaši sadbu si asi nekoupím, neboť jsme zde všichni prakticky anonymní, svoji nemám a nějak začít musím...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 81.144 (?), 28.4.2022 21:59
Já jarní česnek nepěstuju, tak bych vám stejně neměl co nabídnout a česnek mám už jen pro vlastní potřebu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1610) - 165.146 (?), 1.11.2022 9:32

Letos jsem pro oživení výsadby žádnou certifikovanou sadbu nekupoval.Budu otáčel letošní úrodu.Sázet budu až před zámrazem.Záhon je připraven a včera dokončeno zazimování zahrady viz.příloha a založení ročního listového kompostu.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika