Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

no ano, četl jsem váš příspěvek, jenže on asi bude problém v tom, že asi skoro všichni mají klasický sériově vyráběný skleník, včetně mě, postavený na rovině nebo v mírném svahu s podezdívkou dorovnávající do roviny. Takže asi nemají zkušenosti. Sériových skleníků je slušný výběr, většinou nepříliš problematická montáž, také náhradní skleněné výplně jsou k sehnání. Dále je třeba počítat s tím, že nejvíce světla je ve skleníku průsvitném ze všech stran. Neznám podmínky na vaší zahradě, ale pokud by to šlo, přimlouval bych se za tu klasiku. Já sám, jsem příliš nepřemýšlel, jaký bych chtěl skleník. Prostě už žádný fóliák, ale jednoduchý smontovatelný skleník aspoň 10m2,ze skla, přišroubovaný k jednoduché podezdívce z podhrabových desek. Mám ho přes 20 let a rozhodně mi vrátil všechno, co jsem do něj investoval. Můj výběr byl dobrý a neměnil bych. I když... už za rok jsem věděl, že jeden skleník mi nestačí, přeci se musí rostliny střídat. A tak mám skleníky dva. Zdraví Walter

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika