Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pěstuji cibuli Hybernu a Senshiu yellow (název asi nemám napsán správně, nechce se mi ho hlledat) po několik let. Podrobně jsem popsala na soukromém servru jednoho pána. Časně zjara seju dořádků semeno velmi hustě, tak, jako při pěstování klasické sazečky. Musí se uset, aby cibulky nepřerostly. Jakmile začne nať povadat, sazečka se sklidí a nechá na vzduchu doschnout. Po očištění se nechá někde v suchu a stínu až do podzimu, kdy se vysadí. Výhodou tohoto postupu pro mne je, že cibule nevymrzne a to, co vysadíte, tak vyroste. Při výsevu v srpnu, jak je doporučeno v návodu, je při suchu nutno zalévat, odplevelovat a starat se. Přesto část buď nedoroste, přeroste, nebo vymrzne a porost není jednotný. Při mém způsobu vysadíte vytříděnou cibulku a záhon je stejnoměrně zaplněn. Konzumní cibuli sklízíte již začátkem června, dříve můžete protahat na zeleno. V.L.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika