Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

K podobnému závěru jsem dospěl také. A v podobných podmínkách, jen o 70 m výš. Netuším proč, ale cibule ze sazečky mi nikdy nevyšla tak, jak jsem si představoval (a mé představy byly skromné). Možná je to půdou, možná jen náhoda. Takže jsem loni přešel na pěstování cibule ze semínek. Zvolil jsem Globo, pohnojil síranem amonným a nelitoval. Velmi slušná cibule střední velikosti. Jasně, Globo by měla být přímo obří, ale já nejsem maximalista. A kupodivu, i když na sáčku je napsáno, že není příliš vhodná na skladování, vydržela zdravá až do sežrání někdy koncem ledna. 

Letos jsem 10.4. vysel jarní Amforu, vylezla už před víc než týdnem. A o dost později pak i Globo a Grenadu. A navíc mám z domova sazenice Long White Koshigaya, což vypadá spíš jako pórek. Ještě jsem je nezasadil.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika