Dizygotheca elegantissima



host 
14.6.2004 12:38, zobrazeno: 10778x
Potřebovala bych poradit s touto pokojovou rostlinou. Na vrcholku se objevily takové pryskyřičné kapičky, které ztuhly a vytvořily bouličku. Listy nad ní zasychají. Nejsou vidět žádní škůdci tak předpokládám, že by to mohla být choroba. Pokud někdo víte co by to mohlo být a nebo tuto nemoc způsobovat, ozvěte se prosím! (dvoraks@seznam.cz)
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 92.78 (?), 11.8.2006 15:28

Dobrý den

Máme doma úplně stejný problém s touto kytkou.Můžete mi prosím někdo poradit co s ní máme dělat?

Děkuji ajarkovska@quick.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.201 (?), 18.1.2008 21:51

Dobrý den, mám také Dizygothecu, již 15 let a poslední 2 měsíce mi hodně opadávají lupeny. Jsem z toho nešťastná. Snažím se jí přiměřeně zalévat, ale teďky jsem to asi opravdu nezvládla. Bojím se, že mi zahyne. Listy ani nestačí uschnout a už padají. Je možné, že jsem ji vystavila průvanu, který jí prý moc vadí. Můžete mi někdo poradit? Moc děkuji za reakci. Michaela Zpěváková, Havlíčkův Brod

michala.zpevakov@post.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 155.175 (?), 25.6.2020 16:38

Dobrý den, já mám jiný problém, potřebovala bych vědět, jestli se dyzigotheca může zastřihovat, aby se rozvětvila. Děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 84.60 (?), 17.7.2009 18:45

Měla jsem stejný problém a došlo to tak daleko, že mi z ní zbyl stonek.Ten jsem vyndala a omyla do čista i s kořeny. Zasadila do nové hlíny a ona se opět rozrostla.Nyní se mi to objevilo znova, tak asi použiji stejný způsob, dříve než bude holá.Co to ale je, netuším

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika