Mouchy doma ve velkem



Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?)
31.8.2014 11:17

Dáte do zásuvky takový ten insekticid na komáry, on funguje i na mouchy včetně octomilek. On červený biolit má napsáno dokonce na komáry i mouchy. Je potřeba jej nechat běžet 3×8 hodin v kuse a pak po následujících 14 dní po 8 hodinách denně.


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
SabinaEster - (1) - 46.202 (?), 31.8.2014 10:48, zobrazeno: 9180x
Dobry den, pred tydnem jsem prisla domu po mesici v nemocnici a doma uradoval pouze manzel. Prvni ceho jsem si vsimla byl nevyneseny kos za celou dobu, co jsem byla pryc. Blizsi prozkoumani ukazalo, ze kolem kose a ruznych mist v byte se stihli uz udelat a zakuklit larvy mouchy - moje prvni reakce bylo vydeseni a znechuceni, vynadani manzelovi a moje druha, co ted s tim??? Kos jsem proto vysla, vydezinfikovala, larvy postrikala Biolitem a vyluxovala, lux vysypala a vynesla. Nasla jsem je jeste druhy den na nekterych mistech, treba pod radiatorem, nastesti spajz, který jsem cely vylidila byl nedotcen, zrejme jim susena levandule a byliny vadi. Problem nastal o tyden pozdeji, kdy se mi na parapete v kuchyni objevilo naraz 20 mladych much. Zase jsem je pozabijela a nechala pres noc okno otevrene, dnes rano dalsich 15 much odnekud. Byt jsem cely vydrbala Sanitolem a Savem, kose jsou pravidelne odnesene, tak mi poradte, odkud se mohou brat a jak se jich ted mam zbavit? Doma je vycideno, tak nevim, jak by mohli klast vajicka nekde. Nehodlam zit v byte s mouchama! Dekuji vsem moc za rady, jsem z toho nestastna. Sabina
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 31.8.2014 11:17

Dáte do zásuvky takový ten insekticid na komáry, on funguje i na mouchy včetně octomilek. On červený biolit má napsáno dokonce na komáry i mouchy. Je potřeba jej nechat běžet 3×8 hodin v kuse a pak po následujících 14 dní po 8 hodinách denně.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 79.173 (?), 31.8.2014 17:16

Na chatě používáme Raid proti komárům a mouchám do zásuvky. Pokud je to v místnosti kde spíme, na noc se vypíná abychom to nedýchali. Účinnost skvělá.     j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 243.172 (?), 21.8.2018 12:44

já v součastnosti ten samý problém! jak to dopadlo u vás?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 175.130 (?), 31.8.2014 20:34

Dobrý večer. Nějaký čas musíte ještě vydržet, až se všechny mouchy vylíhnou, uletí a budete mít klid. Jsem rybář a občas se zakuklené mouchy a jejich larvy používají jako nástrahy pro lov ryb. Jenže problém je jinde. Nedovedu si představit, že by po měsíči nepřítomnosti mé manželky nastal stav vámi popsaný. Přeci i muži dovedou udržet domácnost v normálním provozním stavu natožpak měsíc nevysypaný odpadkový koš a zakuklené mouchy!!! Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika