kávovník



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
      
adri - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (263) - 132.162 (?) 
22.5.2009 15:42

odvolavam, kavovnik je uz od posledneho prispevku prestahovany /ani neviem datum/, istotne nie je preliaty ani suchy ani v prievane a uz to ma na najspodnejsom liste opat... pomoooc, je tu nejaky odbornik na kavovniky a ich choroby???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 64.147 (?), 1.6.2009 15:49

Koupila jsem semena kávovníku, ale vůbec mi nechtějí vyklíčit (jsou to už asi 4 týdny a pořád nic) - půdu mají vlhkou, stojí cca 50 cm od okna. Můžete prosím poradit, co bych s tím mohla dělat, aby vyklíčily?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.74 (?), 3.6.2009 23:40

Dobrý den,

asi vás nepotěším, moje maminka měla kávovník 20letý strom v paneláku až do stropu, až ho musela nahoře zastřihnout, protože chtěl růst pořád dál. Při stále stejné péči prosperoval 19 let, sklízeli jsme z něj i vlastní kafe (jen ho neuměli upražit:-(), a pak najednou odešel během měsíce tak, jak píšete. nikdo nikdy nepřišel na to, proč. možná přišel "jeho čas", nevíme.

Zkuste na internetu nějaké stránky o chorobách, nebo vyhledat nějakého rostlinolékaře a poslat mu vzorky listů,

Asi je tu každá rada drahá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 210.104 (?), 8.6.2009 20:26

Kavovnik: take jsem mela krasne vzrostly a na listy bohaty kavovnik, ktery jsem dostala. Darilo se mu u me dva mesice, kdyz pak najednou "z niceho nic", proste ze dne na den mu zacaly jakoby zasychat, tmavnout a upadat listy, hezky jeden po druhem a do mesice mi odesel cely. Nezbyl na nem ani jeden list. Nejsem si vubec vedoma toho, cim bych mu "ublizila".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 216.76 (?), 15.6.2009 14:42

Ahojte, tak jak to tady tak čtu tak se teda děsím.Donesla jsem si kávovník z našeho květinářství kde se mu očividně nelíbilo tak měl taky takové nepěkné listy ale celej jsem ho ostříhala a dala mu, aspon myslím, tu nejlepší péči a čekám že se vzpamatuje a bude zase krásně zelenej a budu mít i kávu.No tak uvidím nebudu házet flintu do žita.Mějte se všichni krásně

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 168.4 (?), 9.6.2013 15:59

dobrý den taky bych potřebovala menší radu mám kávovník je přes 2metry vysoký, ted jsem si všimla že se mi na něm udělala zřejmě náká plísen je to jak vata bílá a lepkavá už nevím co s nim začly mu i opadávat listy, děkuju za radu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 233.139 (?), 9.6.2013 21:49

Myslím, že to není plíseň, ale hmyz. Konkrétněji: buď červci, nebo vlnatky.

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 119.50 (?), 20.6.2009 19:12
Nazdar. ja mam rovnaky problem s hnednucimi listami. Kavovnik sice vyhana stale nove mlade listky - pekne zelene, ale tie stare hnednu. Zacinam polievat dazdovou vodou, neprelievem. So suchyn vzduchom zial nespravim nic. Tak uvidime
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 180.145 (?), 30.10.2009 21:08

Mám kávovník u okna a pod ním mám radiátory.vadí když vzimě sálá teplo z pod radiátorů na kávovník co to způsobuje a co stím mám dělat.Dííík moc

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 217.3 (?), 4.7.2012 21:11
Dostal jsem od paní učitelky. Neví ale jak se mám o ně starat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika