Zlatohlavý návštěvník na broskvích



LukአŠpenát - (10) - 41.2 (?)
14.8.2008 11:43

Ne, pro chemii opravdu neběžím. Rád jsem se o broskve podělil a hned po focení jsem brouky i splody položil za plot. Také nemám rád když mě někdo nenechá dojíst. Tuto broskev ani nestříkám proti kadeřavosti. Vždycky ji chytí a sama si poradí. Schodí listy a jede znovu. Možná, že by byly prody dříve, ale mě to nevadí. Nejsem odborník a stále se učím. Strom byl při koupi chalupy ve strašném stavu. Uvažoval jsem o vykopání, ale nakonec jsem ji "seřezal s úsměvem na rtech" a jasně ji řekl "dělej co umíš. Nestačil jsem se divit. Už druhý rok máme menčí přepravku plodů.  Hezké dny

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
LukአŠpenát - (10) - 41.2 (?), 13.8.2008 11:03, zobrazeno: 5218x

Letos nejsem sám, kdo si pochutnává na broskvičkách, na včeli, vosy a mouchy jsem si zvikl, ale návštěvníci z rodu zlatohlávků (aspoň myslím, že to jsou zlatohlávci)jsou u nás poprvé. Tak že společně vychutnáváme. Zkusím dát foto.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Na tomhle se společně paseme
Na tomhle se společně paseme
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 97.194 (?), 13.8.2008 11:25

Dobrý den. Mohu jenom potvrdit. Nedávno jsme se synem česali maruňky a taky jsme našli takového parádního chlapíka. Vůbec si nás nevšímal a tak jsme ho opatrně dali i s meruňkou bokem, ať si pochutná. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 83.46 (?), 13.8.2008 18:51

To je úleva, konečně někdo, kdo když spatří brouka, tak neběží domů pro postřikovač. Nádherné fotky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 162.128 (?), 13.8.2008 20:49

My ho míváme pravidelně na ostružinách, vždycky jich tam sedí několik a cpou se až mají boule za ušima. Jsou skutečně nádherní a těch pár bobulí jim rádi přenecháme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 97.194 (?), 13.8.2008 21:12

Jsou to někdy stejně věci. Dnes jsem byl omrknout svůj ovocný sad a přímo vedle něj vede starý meliorák. A jak jsem šel uvnitř sadu kolem plotu, najednou vyhupli dva malí koloušci, kteří byli za tím plotem v tom melioráku. Myslíte, že utekli? Vůbec ne. Tak ze vzdálenosti asi 3 metry se celkem se zájmem dívali na to, co tam dělá takový šedivý chlap jako jsem já. Že tam někde jsou jsem věděl, protože i když jsem dal hromadu peněz za lesnické pletivo proti králíkům, tak jsem v sadu našel srnčí stopy a v hromadě mulčovací kůry si udělali pelíšek. Tak na mě koukali tak 5 minut a potom stejně zalehli. Prostě pohoda. Stanislaw:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
LukአŠpenát - (10) - 41.2 (?), 14.8.2008 11:43

Ne, pro chemii opravdu neběžím. Rád jsem se o broskve podělil a hned po focení jsem brouky i splody položil za plot. Také nemám rád když mě někdo nenechá dojíst. Tuto broskev ani nestříkám proti kadeřavosti. Vždycky ji chytí a sama si poradí. Schodí listy a jede znovu. Možná, že by byly prody dříve, ale mě to nevadí. Nejsem odborník a stále se učím. Strom byl při koupi chalupy ve strašném stavu. Uvažoval jsem o vykopání, ale nakonec jsem ji "seřezal s úsměvem na rtech" a jasně ji řekl "dělej co umíš. Nestačil jsem se divit. Už druhý rok máme menčí přepravku plodů.  Hezké dny

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika