Sulka - podzimní postřik



KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4479) - 25.216 (?)
2.10.2023 21:00

Já jsem stříkal letos na jaře příparavkem Miedzian z Polska (složení jako Kuprikol). Dle všech doporučení, soused Championem. Nestrefili jsme se, kadeřavost byla velká. Broskve ale byly, i když málo. Takže letos udělám už podzimní postřik, třeba Sulkou. Těch Sulek je více modelů, ale všechny se na broskvoně používají v cca 4-5% roztoku. Tj. 40-50 ml na 1 litr vody.  Měď na jaře je ale základ!!! Podzimní postřk je ideální provést bezprostřeně po opadu listů, aby se zakryly jizvy po listech, kudy houba může pronikat do větví, nejen až na jaře. Jaro jsem formuloval nepřesně. Pravděpodobně to bude už v zimě, podle počasí a stavu vegetace.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 73.0 (?), 2.10.2023 16:37
Plně souhlasím se sulkou na jesen 👍
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4479) - 25.216 (?), 2.10.2023 21:00

Já jsem stříkal letos na jaře příparavkem Miedzian z Polska (složení jako Kuprikol). Dle všech doporučení, soused Championem. Nestrefili jsme se, kadeřavost byla velká. Broskve ale byly, i když málo. Takže letos udělám už podzimní postřik, třeba Sulkou. Těch Sulek je více modelů, ale všechny se na broskvoně používají v cca 4-5% roztoku. Tj. 40-50 ml na 1 litr vody.  Měď na jaře je ale základ!!! Podzimní postřk je ideální provést bezprostřeně po opadu listů, aby se zakryly jizvy po listech, kudy houba může pronikat do větví, nejen až na jaře. Jaro jsem formuloval nepřesně. Pravděpodobně to bude už v zimě, podle počasí a stavu vegetace.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika