Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Broskvoně > Nektarinka - jak zastřihnout

Nektarinka - jak zastřihnout

host - xxx.xxx.1.200 (?)
26.3.2020 7:03

Ona to nebude ani nektarinka, nýbž meruňka.Pokud nebudete stromek reklamovat, tak jednoletý špičák se zastřihne podle toho v jaké výšce chceme mít korunu.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty

host - xxx.xxx.208.70 (?), 25.3.2020 16:34
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Dnes mi přišel poštou objednány stromek-nektarinka. Je to ovšem jen nerozvětvený "klacek". Myslím, že v řezu stromů jsem už docela zkušená, ale u tohoto si nevím rady. Jak byste prosím stromek ostříhali? Děkuji

Obrázky:

Připojit reakci   

walter. (54) - xxx.xxx.168.103 (?), 25.3.2020 21:41
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

není to odpověď na dotaz, ale dostat tohle do ruky jako plnohodnotný stromek, ihned bych reklamoval, vrátil stromek zpět a požadoval úhradu nákladů včetně zaplaceného poštovného. Tohle prodávat jako stromek je drzost. Walter

Připojit reakci

host - xxx.xxx.1.200 (?), 26.3.2020 7:03

Ona to nebude ani nektarinka, nýbž meruňka.Pokud nebudete stromek reklamovat, tak jednoletý špičák se zastřihne podle toho v jaké výšce chceme mít korunu.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.196 (?), 26.3.2020 7:14

...resp.zastřihnout tak, aby měl zbylý mladý stromek rovný kmínek-pokračování snad brzy doroste, korunku si poté zapěstujete dle vlastních preferencí. Nevíme, jak je rostlina deklarovaná-cena, průvodka...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.208.70 (?), 26.3.2020 9:24
Je to Super Queen nektarinka podnož semenáč z prodejstromku.cz za 200,-. Vracet asi nebudu, zkusím, co z toho vyroste.
Připojit reakci

Geronimo (20) - xxx.xxx.1.200 (?), 26.3.2020 9:43

Poslali Vám něco jiného, nektarinka to není ani náhohodou, podle pupenů se jedná o meruňku.Jinak souhlasím s tím že jednoleté špičáky se líp ujímají a dají se tvarovat podle vlastních představ.

Připojit reakci

walter. (54) - xxx.xxx.168.103 (?), 26.3.2020 10:40

zase ten prodejstromku. Tam jsem si objednal v 2015 taky nektarinku. Přišlo koště s kůlovitým kořenem s komplet zaschlými pupeny, kdy po zasazení a seříznutí jsem v pupenech ani po pěti týdnech nezaznamenal žádný pohyb. Reklamoval jsem tedy. Paní majitelka bez okolků zaslala peníze zpět, ale pan majitel se cukal a obsáhle mě poučoval, co všechno jsem udělal při výsadbě špatně s dovětkem, že kdybych korunku razantně seřízl, stromek by se určitě během roku probudil a v příštím roce už by mohl být fit. Tento alibi přístup se mi opravdu nelíbil, když jsem kupoval a platil za stromek v prvotřídní jakosti. Pro mě to tedy znamená, že prodejstromku.cz už nikdy, i kdyby nabízeli zdarma. Walter

Připojit reakci

Petr z Pardubic (6872) - xxx.xxx.70.240 (?), 26.3.2020 16:05

A mně zase přišla odjinud sada luxusních broskvoní. Žádné "špeky", nýbrž známé, klasické odrůdy, ALE, a to je důležité, na podnožích Adesoto. Hádejte odkud ty broskvoně pocházejí? No samozřejmě z P L A N T E X U. Plantex Veselé u Piešťan = sázka na kvalitu. Nejméně luxusní byla právě bělomasá nektarinka Super Queen, ALE, a to je podstatné, na podnoži GF-677. Ta na broskvoňovém semenáči už je v pánu. 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.234.254 (?), 26.3.2020 8:36
Prut lepsie zakoreni ako stromcek s uz zapestovanou korunkou
Připojit reakci

host - xxx.xxx.7.138 (?), 26.3.2020 16:09

tak tohleto za 200 bych nikdy nekoupil.ztracite zbytecne roky zapestovanim korunky a za tuhle cenu jsem koupil lepsi stromky s korunkou.

Připojit reakci
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Fotky kurníku a slepic3.4.2020
Fotky kurníku a slepic3.4.2020
Chov pstruhov1.4.2020
Fotky kurníku a slepic31.3.2020
Chov pstruhov30.3.2020
Chov pstruhov29.3.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů