Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jak pročítám zdejší příspěvky, tak jsem ještě nedopadl nejhůře. S kadeřavostí se potýkám i přesto, že jsem stříkal 2x, ale monílií bylo prozatím napadeno na broskvoních jen několik desítek větviček, takže úroda bude. V eshopu jsem koupil 3 broskvoně, Springcrest (dík za typ) a Redhaven raší dobře, nektarinka byla totálně zaschlá a uznali mi reklamaci.Ale jak už jsem psal, byl to asi poslední nákup broskvoní z eshopu, osobně bych si takové stromky nevybral. Z podzimního očka mi pěkně roste nová Earliglo.Meruňky jsem proti monílii ošetřil, nepomrzly a něco ke sklizni bude. Na dalším stanovišti na venkově pomrzly všechny vlašské ořechy, ale slivoně budou, i když letošní úroda bude slabší, než loňská.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika