Stříkáte plevel v bramborách?



host - 25.216 (?)
5.6.2020 21:32

Mospilanem, vloni fungoval výborně. Obecně Decis nebo Karate většinou už neúčinkují, Mospilan, jak kde. Calypso skončilo, ale i tam, kde Mospilan neúčinkoval, Calypso často účinkovalo. Stále velmi účinný je Spintor. Vloni jsem schválně na pár rostlinách testoval Decis a Reldan - bez efektu. Kolem nás se brambory intenzivně skoro nepěstují, tak jsem si myslel, že fungovat budou. Ale ne. Takže bych použil Mospilan nebo Spintor. A i to Calypso. Nepřihlásil jsem se, KUKY.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 167.96 (?), 28.4.2020 16:20

Tak mednatym fungicidem se brambory maji strikat max. 1x v sezone. Jakou pestujete odrudu/odrudy brambor? Ja pestuji (polo)pozdni Jelly, tam 1 postrik proti plisni zdaleka nestaci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 144.38 (?), 28.4.2020 16:26

No, jen poznámku. I ta vaše měď je chemie a pravděpodobně brambory i hnojíte. I kdyby jen kompostem, tak v něm jsou živiny, které je rovněž možné vyjádřit chemickým vzorcem. Ostatně, úplně všechno na světě je chemie. A ještě něco. Všechny ty různé icidy mají také jeden společný název a to je pesticid. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.65 (?), 28.4.2020 16:35

Probuh to nebyla zadna filipika proti chemii. Ta ma v zemedelstvi sve misto a bez ni bychom ty miliardy lidi neuzivili. Tady jde jen o to, ze ne vzdy je aplikace herbicidu nutna. A v pripade pestovani brambor to proste nutne neni a je tak zbytecne zvysovat chemickou zatez prostredi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 94.166 (?), 28.4.2020 18:20

Sencor před vzejitím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 153.50 (?), 5.6.2020 19:41

Čím budete letos stříkat proti mandelince, už jsem 3 rozmáčkl a 4 mě spadla?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 25.216 (?), 5.6.2020 21:32

Mospilanem, vloni fungoval výborně. Obecně Decis nebo Karate většinou už neúčinkují, Mospilan, jak kde. Calypso skončilo, ale i tam, kde Mospilan neúčinkoval, Calypso často účinkovalo. Stále velmi účinný je Spintor. Vloni jsem schválně na pár rostlinách testoval Decis a Reldan - bez efektu. Kolem nás se brambory intenzivně skoro nepěstují, tak jsem si myslel, že fungovat budou. Ale ne. Takže bych použil Mospilan nebo Spintor. A i to Calypso. Nepřihlásil jsem se, KUKY.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika