Stříkáte plevel v bramborách?



host - 144.38 (?)
28.4.2020 16:26

No, jen poznámku. I ta vaše měď je chemie a pravděpodobně brambory i hnojíte. I kdyby jen kompostem, tak v něm jsou živiny, které je rovněž možné vyjádřit chemickým vzorcem. Ostatně, úplně všechno na světě je chemie. A ještě něco. Všechny ty různé icidy mají také jeden společný název a to je pesticid. Stanislaw

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 167.96 (?), 28.4.2020 16:20

Tak mednatym fungicidem se brambory maji strikat max. 1x v sezone. Jakou pestujete odrudu/odrudy brambor? Ja pestuji (polo)pozdni Jelly, tam 1 postrik proti plisni zdaleka nestaci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 144.38 (?), 28.4.2020 16:26

No, jen poznámku. I ta vaše měď je chemie a pravděpodobně brambory i hnojíte. I kdyby jen kompostem, tak v něm jsou živiny, které je rovněž možné vyjádřit chemickým vzorcem. Ostatně, úplně všechno na světě je chemie. A ještě něco. Všechny ty různé icidy mají také jeden společný název a to je pesticid. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.65 (?), 28.4.2020 16:35

Probuh to nebyla zadna filipika proti chemii. Ta ma v zemedelstvi sve misto a bez ni bychom ty miliardy lidi neuzivili. Tady jde jen o to, ze ne vzdy je aplikace herbicidu nutna. A v pripade pestovani brambor to proste nutne neni a je tak zbytecne zvysovat chemickou zatez prostredi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 94.166 (?), 28.4.2020 18:20

Sencor před vzejitím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 153.50 (?), 5.6.2020 19:41

Čím budete letos stříkat proti mandelince, už jsem 3 rozmáčkl a 4 mě spadla?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 25.216 (?), 5.6.2020 21:32

Mospilanem, vloni fungoval výborně. Obecně Decis nebo Karate většinou už neúčinkují, Mospilan, jak kde. Calypso skončilo, ale i tam, kde Mospilan neúčinkoval, Calypso často účinkovalo. Stále velmi účinný je Spintor. Vloni jsem schválně na pár rostlinách testoval Decis a Reldan - bez efektu. Kolem nás se brambory intenzivně skoro nepěstují, tak jsem si myslel, že fungovat budou. Ale ne. Takže bych použil Mospilan nebo Spintor. A i to Calypso. Nepřihlásil jsem se, KUKY.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika