Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

2x za rok u nás jezdí pán a prodává brambory. Před 10 dny jsem koupila pytel, krásných zlutých velkých brambor, žádné zelené ani naklíčené. Hned jsem nám je uvařila a protože jsem milovnice brambor, obřas ochutnám i syrovou. Tato byla ale velice hořka. Muž říkal, že jsou krásné a ať je uvařím, možná je to tím, že jsem dobrala ATB a mám divnou chuť. Dcerka chtěla kaši a ta byla naprosto konzistencí a barvou perfektní. Vadu na kráse to mělo... já to prostě cítila a můj muž a dcerka ne. Za dva dny jsem děla bramborové placky, to už můj muž byl pryč a já to cítila i tam. Bylo mě to líto, ale pytel za 500,- půjde do popelnice. Za 8 hodin v 8večer, jsem myslela že umřu.Nebudu popisovat, prostě otrava solaninem.Dnes jsem koupila brambory v obchod po týdnu bez brambor. Brambora nasládlá, ale já to lehonce cítila i tam. Závěr 8 hodin od jídla a ležím tu na podlaze a je mi neskutečně zle. Bohužel já nikdy o tom neslyšela, až do doby, kdy jsem seděla na wc..., motala se mi hlava, neskutečná hořkost v puse, která nejde ničím zajíst, únava atd. a já hledala co znamená hořká brambora. Prosím o radu co stím, to už nikdy nebudu moci jíst brambory??? Super, pána bych někam nakopala... Mám kamarádku, která v přední Pražské restouraci jedla rybu a skončila v nemocnici... po 6 měsících si na dovolené dala čerstvou rybu a jela znovu. Přitom do té doby byla milovnicí ryb. To si to dělo asi zakoduje ten jed a pamatuje, ale já to tak nechci... co s tím... má to někdo také? 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika