Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano, ta troška té zaschnuté hlíny mi v kuchyni skutečně vadí. Vadí mi, když při škrábání brambor se ta hlína přenáší na už okrájené čisté místo = větší spotřeba vody na umytí oškrábaných brambor. Vadí mi hlína ve dřezu, protože i když je jí trošička, dřez je podřený a na spláchnutí hlíny je velká spotřeba vody. Navíc bych řekla, že čím víc eliminuji množství hlíny na bramborách, tím víc eliminuji zbytky plísně, která v té hlíně, ať chcete nebo nechcete, je. Brambory musí mít při skladování určitou vlhkost, takže pravděpodobnost hnití hlíz je podle mého názoru větší. Na umyté brambory ještě nikdo neumřel a zdá se, že ani na brambory umyté v hypermanganu. Jinak by paní nepsala, že to dělá roky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika