Muškáty



host - 146.23 (?)
9.6.2008 14:18

I když z vašeho dotazu není zcela zřejmé o co byste nerada přišla, zda o muškáty či mšice, budu předpokládat, že víc vám záleží na těch květinách. Pak si kupte některý z mnoha prostředků proti živočišným škůdcům např. Mospilan, Decis, Pirimor a nejlépe na večer muškáty postříkejte. Není lepšího nepřítele, než obyčejná mšice.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 21.5.2008 7:58

No a já používám starý dobrý babičkovský truhlíky s podtáckama. V horku zaleju, v dešti vyleju - teda když jsem tam.  A nemůžu říct, že by nějak trpěly. Musím je každý rok tak v červenci osříhat, jinak by mi spadl truhlík vahou z okna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
preclik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (129) - 175.134 (?), 21.5.2008 8:54

Já mám na verabdě také obyč truhlíky s miskami vespod a když více nebo déle prší, misky jim seberu a voda volně odtéká. Mohu to dělat, protože stojí na té verandě, nevisí v závěsech.  Nemám převislé, ale takové ty "babičkovské" a myslím, že se jim daří dobře.

muškáty začínají kvést
muškáty začínají kvést
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.120 (?), 21.5.2008 9:12

Máte je moc krásné.Ať se vám daří.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.114 (?), 21.5.2008 9:17

Jé, ty jsou krásný! Čím je hnojíte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
preclik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (129) - 175.134 (?), 21.5.2008 9:44

Loni jsem je hnojila Floranem - tekuté hnojivo na muškáty a další balkonové květiny (je ta ještě psáno na etiketě NPK 7-7-5-s borem) od Druchemy. Na zimu je dávám do sklepa, na jaře vytahnu, odstraním staré listy a zůstanou mi takové skeletky, které nechám obrůst. Hlínu vyměňuji tak za dva až tři roky, je vlastně v truhlíku jako opora pro kytky, žijou ze zálivky a hnojiva. Usoudila jsem, že když můžou růst kytky v hydroponii, tak mi to v té loňské hlíně, řádně pohnojené, musí taky růst. A byly spokojené, jak vidno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.254 (?), 27.5.2008 12:12

Dobrý den, poradíte mi někdo, proč mi nekvetou anglické muškáty přesto, že je pravidelně přihnojuji. Bohužel mi nekvetly už loni a ani letos to na květy nevypadá. Přitom mám jak loňské, tak nově vypěstované rostliny? Děkuji. Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 223.160 (?), 9.6.2008 12:50

Dobrý den,

moc prosím o radu, mám nádherné převislé muškáty, ale dnes jsem objevila mšice.Poradte prosím jaký postřik, nebo co dělat.Nerada bych o ně přišla.děkuji všem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 146.23 (?), 9.6.2008 14:18

I když z vašeho dotazu není zcela zřejmé o co byste nerada přišla, zda o muškáty či mšice, budu předpokládat, že víc vám záleží na těch květinách. Pak si kupte některý z mnoha prostředků proti živočišným škůdcům např. Mospilan, Decis, Pirimor a nejlépe na večer muškáty postříkejte. Není lepšího nepřítele, než obyčejná mšice.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 50.118 (?), 13.6.2008 21:49

Já pěstuji muškáty ve velmi mokré půdě. Ráno je vždycky zaleju aby plavaly. Oni do večera něco vypijí a moc jim to prospívá. Doporučuju to všem. jedinou podmínkou je, aby měli dost listu, kterými se ta voda stačí odpařit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika