Co nespálí jižní slunce?



host - 43.26 (?)
24.3.2009 14:22

Hydrogel jsem si osobně vyzkoušel a je to velmi dobré, drží dobře zálivku a není třeba až tak často zalévat. I cena byla pro mně přijatelná. Našel jsem ceny od 343.- až po 645.- s DPH za jedno kg čistého hydrogelu.Někteří prodejci to totiž míchají s dalšími přípravky a pak ta schopnost zadržovat vodu a méně zalévat je o ničem. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 176.58 (?), 26.3.2009 10:20

Ano, mám velmi dobrou zkušenost se zahradnictvím Petro v Mělníce.Kytky přišli v naprostém pořádku, krásně zabalené, narostlé, napsli SMS, že květiny dorazí v úterý a opravdu poštou přišli,.uvidíme, co z nich letos vypěstuji.Chceme tam jet s kamarádkou osobně pro muškáty.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.36 (?), 9.4.2009 20:23

K dotazu č. 1 dá se koupit v Bauhausu Praha Čestlice . Soňa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.26 (?), 24.3.2009 14:22

Hydrogel jsem si osobně vyzkoušel a je to velmi dobré, drží dobře zálivku a není třeba až tak často zalévat. I cena byla pro mně přijatelná. Našel jsem ceny od 343.- až po 645.- s DPH za jedno kg čistého hydrogelu.Někteří prodejci to totiž míchají s dalšími přípravky a pak ta schopnost zadržovat vodu a méně zalévat je o ničem. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.191 (?), 27.3.2009 20:52

na vyslovene slnečné a horúce miesto vysádzam muškát / previs alebo zonale / ten vydrží aj preschnutie substrátu a nie je to na ňom vidieť, dokonca som čítala, že keď preschne substrát vraj muškát lepšie nasadí kvety,

alebo surfíniu a petúniu - ale ak máte samozavlažovací truhlík alebo možnosť viackrát za deň polievať     

alebo Vitálku /Sanvitália/ - dá sa bez problémov dopestovať aj doma /žltá s čiernym stredom - vypestovala som si /, ak je zvädnutá po poliatí sa hneď pozbiera /doslova za pár minút po poliatí, žltá so žltým stredom,  plná žltá, oranžová  - asi len kúpiť /nenašla som semiačka / - čítatala som, že sa rozmnožujú len vegetatívnym rozmnožovaním  

 bacopa  - krásny jemný kvietok - málo kvitla na prudkom slnku / aj som sa to dočítala / 

s hydrogelom nemám zatiaľ skúsenosti - ale čítala som o ňom 

toto sú moje skúsenosti.

Prajem Vám veľa radosti

Monikan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 228.173 (?), 16.4.2009 8:04

Potřebuji se zeptat, jestli už mám dát ven Muškáty, Surfinie, Afrikány a ranný salát. Počasí tomu nasvědčuje, ale co jestli přijdou Zmrlíci? Děkuji za rady Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Berta - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 148.153 (?), 27.3.2009 22:33

Gabčo, máte moc krásné květiny! Když jsem si prohlížela ten 1obrázek s milionkou, všelichou a bacopou, zaujala mne ta závěsná nádoba.V čem to máte?Díky za odpověď B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
gabca - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 191.75 (?), 18.6.2009 20:16

Berto!

Váš dotaz jsem objevila až dnes, takže bude na moji odpověď už asi pozdě. Ale přeci : Ta nádoba s Mb + všelichou + bacopou je koš z kokosového vlákna (zakoupená v nějakém hobymarketu asi za 80,-). Už jsem se o něm tady zmiňovala (o pár řádků výše). I když se ho snažím vystlat igelitem a dospodu dám misku, málokdy se mi povede při zalívání nenacákat na zem.

Tak když už jsem se rozepsala, pošlu aspoň nějaký foto.

A co Báry 1 a 2? Jaký kytičky jste nakonec koupily a jak vám rostou? Přidejte nějakou fotečku.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Berta - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 148.153 (?), 18.6.2009 20:58

Gabčo, moc moc hezké kyťule!  To o té nádobě jsem zjistila, když jsem si pak poposunula nahoru, ale dotaz už byl odeslán. I tak, díky za odpověď ať se vám kytičky takhle daří, mějte se hezky B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 120.236 (?), 18.6.2009 21:01

Dámy, prosím, poraďte mi nějakou kytku do tmavého bytu... trápím se tam s tchyniným jazykem, jinak nic moc

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Berta - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 148.153 (?), 18.6.2009 21:18

Stínomilné pokojové rostliny(z knihy Rostliny v interiéru).Kořenokvětka, Filodendron stromový, Fitonie,Filodendron převislý, Schefflera,Vraneček, Tolmie,Soleirolie, Aucuba japonica, Fikus pumila, Hedera canariensis, Spathipphyllum.Najděte si na int.,jak vypadají, a které by se vám líbily.B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika