Co modrého k muškátům?



gabca - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 171.228 (?)
21.4.2010 20:52

Ještě mě napdla drchnička modrá, ale má nevýhodu, že se při deštích zavírá.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2   
host - 19.174 (?), 21.4.2010 19:24, zobrazeno: 20079x

Ahoj:) prosím o radu, jaké modře kvetoucí kytí by se sneslo s muškáty, ony mají radši sušší truhlík, takže mi všechny pokusy např. s lobelkou skončily, že se nedařilo bud jim nebo lobelce, modré jsou ještě milionbelsky, ale to asi bude stejný problém-budou chtít víc vody než muškáty..nemůžu najít žádnou modrou, která by taky radši byla na suchu:)...dřív jsem pěstovala surfinie, byly nádherný a hodně barev, jenže to byla hlavně potrava pro mršice=mrchymšice:) a to mě přestalo bavit je vykrmovat:) zatím, co jsem vyzkoušela, tak s muškátama si nic nesedlo, máte někdo jinou zkušenost? děkuju:) Káťa

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
gabca - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 171.228 (?), 21.4.2010 19:43

Napadla mě modrá bacopa, všelicha (brachycome) nebo torenie. Ale jak se budou snašet s muškatama nevím, nikdy jsem je společně neměla

všelicha
všelicha
bacopa
bacopa
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 19.174 (?), 21.4.2010 19:53

..tak jsem koukla na bacopu a je to prý bažinatá rostlina, takže spousta zálivky..ale děkuju já ani netušila, že je i modrá:)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 160.85 (?), 21.4.2010 20:29

Dobry den, mela ksem v loni cervene previsle muskaty s bilou bakopou, bylo to moc pekne.Letos mam muskaty s modrou vejirovkou, take jsem to videla a moc pekne.Pouzivam samozavlazovaci truhliky a mam to na jizni stranu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
gabca - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 171.228 (?), 21.4.2010 20:52

Ještě mě napdla drchnička modrá, ale má nevýhodu, že se při deštích zavírá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 21.4.2010 20:55

aco byste rekli na Nierembergia, je v bile a modre barve, též Isotoma je docela zajimava...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 255.14 (?), 22.4.2010 7:51
a čo by ste povedali na verbenu..??? tento rok som si v obi kúpila super verbenu, kde slubujú bohaté stálekvitnúce previsy, farba kvetu je parížška modrá... JarKo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 22.4.2010 12:32

bakopu bílou jsem s muškátama taky měla a rostla velice dobře - myslím že bakopa je dost odolná a podmínky pro muškáty snášela dobře. Všelichu mám moc ráda, ale tu bych dala jen k zonálkám  - převyslé muškáty by ji utlačily. Verbena, řekla bych chce víc vody, ale s tou nemám moc zkušeností.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 22.4.2010 12:34

ten truhlík s bakopou je nádherná barevná kombinace

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.174 (?), 23.4.2010 8:23

děkuju moc za rady:) podívala jsem se na všechny, co jste mi doporučili a moc se mi líbí ta drchnička, je nádherně modrá... jen u všech píšou, že potřebují hojnou zálivku a to by asi dopadlo stejně jak loni s lobelkou, bud jsem zalévala hodně a ona byla krásná, ale muškáty začaly žloutnout a málo kvést, nebo naopak a zas mi uschla lobelka, ale barevně to bylo nádherný

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika