Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, jsem naprostý začátečník a potřebuji poradit. Letos na jaře jsem si koupila sazenice surfinií. Už jsou venku za oknem a celkem se rozrostly. Doteď jsem si myslela, jak mi krásně nerostou, ale oproti fotkám jiných pěstitelů, si připadám jako žabař...

Moje květiny nejsou tak hustě rozrostlé, jak bych si představovala a bojím se, že nepůjdou do bohatého převisu obaleného květy, tak jako je vidět na obrázcích dostupných na internetu.. Je pravda, že jsem je ani jednou nezaštipla, což se prý má..

Jenže já nevím, kde přesně sazenici zaštípnout..a hlavně, kdy je už pozdě na zaštípnutí.. je začátek června, mohu je ještě zaštípnout? Pokud ano, tak kde a o kolik cm? A stihnou ještě vůbec obrůst do těch nádherných rozměrů, o kterých jem psala?

Moc děkuju za odpovědi!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika