Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj Evo, určitě to lze a dělá se to tak, ale teď už je poměrně pozdě. Nicméně pokud máš do toho chuť, tak to určitě vyzkoušej i teď.

My doma řízkům z muškátů říkáme odjakživa "obnůžky" a ty odebíráme z přezimovaných rostlin tak v únoru/březnu, dáváme je na světlý okenní parapet do sklenice s vodou a když dostatečně pustí kořínky (tak za 3 týdny), tak zasadíme do sadbovačů/malých květináčků. Taky se dají zasadit obnůžky přímo do hlíny, ale je lepší v tom případě použít růstový stimulátor (prodává se v zahrádkářských potřebách, buď prášek, já mám radši gel).

Chci se ostatních zeptat - necháváte si loňské přezimované muškáty, nebo dáváte do truhlíků už jen nově nařízkované? Někde jsem četl, že nejvíc kvetou právě prvním rokem, tak jestli je to pravda - a to je i odpověď pro Evu, jestli budou kvést už tenhle rok. ;)

Jarda

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika