Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, 

jak už píše jedna pisatelka výše i já bohužel nejsem z Brestu nadšená, sázeli jsme ho na v dubnu 2012, první rok hodně zalévali, nehnojila jsem. stříhala jsem ho za tu dobu už hodněkrát, protože jsem ho chtěla hustý. Letos občas zalévala a asi 2x hnojila cereritem, protože mi připadal nic moc... takže má pořád s bídou kolem 50-70cm... mám hnojit od jara více? a čím? cereritem, hnojem nebo něčím speciálním. Koupila jsem si ho, aby rychle rostl a příjde mi, že tedy žádný zázrak to není - rostliny byly silné... tak jsem očekávala, že když budu ze začátku hodně zalévat, žádné spec. hnojivo nebude potřeba. Příští rok na jaře chceme dělat kousek dalšího živého plotu, ale nevím, jestli to bude brest. Pokud máte nějakou radu, jak pomoci, aby se zrychlil růst, tak prosím dejte vědět. Jsem z toho docela zklamaná.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika