Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ahoj, díky za tipy. Já jsem prostě zahrádkář amatér, tak mi jde jenom o to, aby když tedy něco do země zapíchnu, aby mi cokoliv vyrostlo - pro parádu, nebo pro chuť, to je jedno. Žádné velké štráchy. Osevní systém používám jenom ten, když jednu sezónu roste něco pod zemí, tak příští rok sázím něco nad zemí (kedlubna/hrášek, okurka/česnek, atd.),kompost hážu různě, ale většinou ho mám málo, takže v záhoně skončí i zbytky jablek, trávy, atd., ono se to přes zimu někam ztratí, když se to přehodí hlínou. PH byl měřen nějakým tím čínským metrem - okolo 7, ale věřte tomu, že. Tu fotografii zeminy zkusím, už ze zvědavosti :-) Jinak kontrasty plodin (meloun/okurka) jsem uvedl záměrně, protože jsem myslel, že by z toho mohlo být zřejmé, že na pěstování okurky mi svítí sluníčko dost, na meloun už málo. Zatím díky a úrodě zdar.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika