koupe hadice 3/4 na zahradu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                  
ospaly - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (97) - 124.136 (?) 
1.9.2008 19:17

Mam "kvalitnu" (skor by sa dalo povedať drahu) Gardenu a pod vplyvom tlaku sa roztiehla a je teraz problem tam osadiť nejaku spojku. (pritom ma cca 2r. a bola použivana iba občasne)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 185.31 (?), 18.9.2008 11:30

poradi mi nekdo, jaky je rozdil mezi hadici od Gardeny 3/4, 3/16 a 1/2? V testech jsem nasla, ze hadice 3/4 od Gardeny je velmi dobra, ale v ceskych obchodech maji hlavne 3/16 a prodavaci mi tvrdi, ze je to jedno. Jenze to by nebyla ta 1/2 vic jak dvakrat drazsi. Co ta cisla znamenaji? Vnitrni prumer v palcich?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.15 (?), 18.9.2008 14:00
Ano vnitřní v palcích tzv. světlost. 1 coul = 25,4mm
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 11.98 (?), 2.9.2008 12:21

Gardena? Co to je? To je nějaká super značka? Já to slyšel poprvé nedávno v televizi v nějaké reklamě. Já znám pouze Optimit, Sigma, atd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Kneiflpe - (8) - 196.151 (?), 7.10.2008 22:07

Mám Valmon(ČR), spokojenost, koupeno v Penny

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 162.101 (?), 28.7.2016 16:33

Valmon je parádní, taky naprostá spokojenost

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 159.239 (?), 20.2.2009 10:49

S kvalitní hadicí na zahradu je problém. Nástupen asijských výrobců šla rapidně dolů nejen cena ale bohužel i síla stěny a kvalita PVC granulátu. Gardena sice vyrábí kvalitnější (relativně) hadice ale nechá si je jako značku zaplatit. Spirálové hadice  (sací se spirálou) se sice nezalamují, ale je to na úkor ohebnosti. V žádném případě nekupovat hadice v řetězcích, kde je role hadice zabalená do fólie. Vypadá pěkně ale po rozbalení je to srágorka. Doporučuji osvědčeného výrobce Optimit (nyní Semperflex Optimit). 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Houdaaal - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 93.178 (?), 3.6.2009 12:30

Pokud jde o zahradní hadice výrobce Valmon, tak na ty mám pozitivní reference. Měl by to být největší český výrobce těchto produktů. Na jejich stránkách si můžete snadno zjistit gramáž metru daného typu hadice. Mají verze průhledné, průsvitné i neprůsvitné. Dnes ráno jsem se na ně díval v prodejně čerpadel - vypadají pevně, neměli by se lámat a kroutit. Prý jich prodávají kilometry ročně, zatímco Gardeny jen pár desítek metrů. Což bude evidentně tou cenou  Český kvalitní výrobek 3/4 hadice vás vyjde na přibližně 30,- Kč za metr, zatímco Gardena (při 25 metrovém balíku jejich nejlepší verze, což je, pokud vím, Skintech Comfort) kolem 80,- Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 108.254 (?), 2.4.2011 22:14

Zdravím,

rád bych oživil tuto diskusi.Uvažuji o zakoupení nové zahradní hadice. Momentálně mám "zelenou" bůhví odkud, na které se pod spojkou u stříkací pistole pokaždé objeví boule jako nažraná anakonda (byla levná, tak se vždycky o těch 5 cm zkrátí), ale co mě spolehlivě vytočí, je její "přelomení" při potahování po zahradě a následné rovnání, abych mohl zalévat. Existuje hadice, která netrpí těmito neduhy (většinu času bude ležet na kamené terase, na kterou celý den praží slunce) Dík Brrouk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 147.108 (?), 3.4.2011 8:14

Plastová žádná. Sežeňte si gumovou, jestli existuje. A i ta se občas zlomí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika