Psi a čůrání



host - 43.107 (?)
30.4.2012 6:50

No vidite a my máme obojí:-) Zeleninovou zahrádku mám oddělenou takovým dřevěným plotem, květinovou zahrádku také.Pes(amstaf) ví, že do té zahrádky nesmí a jsou mu 4 roky a ani jednou tam nešel, a že by to nebyl problem to pro něj "překročit". Čůrat chodí k tůjím, ano 2 jsou rezavé, ale z toho si hlavu neděláme.Když byl štěně, čůral jako feny, tak občas byl v trávníku nějaký ten flek, ale já mám raději psa, než anglický trávník. Teď už čůrá výhradně přez plot(zahrada je jeho teritorium) a nebo k těm tůjím. Takže trávník máme hezky, bez fleků a k tomu i psa. Kolem tůjí máme kamínky, takže trpí asi ty kamínky, ale na tech to není vidět. Když máte psa, musíte se hold spokojit, že nebudete mít trávník jako fotbalové hřiště nebo hřiště na golf.

Kvasnice psovi dáváme jen v létě a to proti klíštatum, ale že bych ho tim nějak dopovala, to se říct nedá, občas mu dáme, má i pipetu.Mléčné výrobky mu dávám pouze jako odměnu a to jen v takové formě, jako je vylizování kelímků po zakysané smetaně, nebo tvarohu, jogurtu bez příchutě. U tchýně občas dostane bobíka. Jestli má kyselou moč to opravdu nevím a je mi to jedno, jak už sem psala, i kdyby mi zničil trávník, raději oželím ten trávník, než se zbavit psa, ale myslím, že ho máme pěkný i tak

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 148.1 (?), 30.4.2012 2:48

Souhlasím, pokud chce někdo pěkbný trávník, ať si nepořizuje psa- ten totiž musí na toaletu ven a taky vyběhá cestičky a poničí rostliny. Je třeba se rozmyslet, jestli trávník, nebo pes. Milan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.107 (?), 30.4.2012 6:50

No vidite a my máme obojí:-) Zeleninovou zahrádku mám oddělenou takovým dřevěným plotem, květinovou zahrádku také.Pes(amstaf) ví, že do té zahrádky nesmí a jsou mu 4 roky a ani jednou tam nešel, a že by to nebyl problem to pro něj "překročit". Čůrat chodí k tůjím, ano 2 jsou rezavé, ale z toho si hlavu neděláme.Když byl štěně, čůral jako feny, tak občas byl v trávníku nějaký ten flek, ale já mám raději psa, než anglický trávník. Teď už čůrá výhradně přez plot(zahrada je jeho teritorium) a nebo k těm tůjím. Takže trávník máme hezky, bez fleků a k tomu i psa. Kolem tůjí máme kamínky, takže trpí asi ty kamínky, ale na tech to není vidět. Když máte psa, musíte se hold spokojit, že nebudete mít trávník jako fotbalové hřiště nebo hřiště na golf.

Kvasnice psovi dáváme jen v létě a to proti klíštatum, ale že bych ho tim nějak dopovala, to se říct nedá, občas mu dáme, má i pipetu.Mléčné výrobky mu dávám pouze jako odměnu a to jen v takové formě, jako je vylizování kelímků po zakysané smetaně, nebo tvarohu, jogurtu bez příchutě. U tchýně občas dostane bobíka. Jestli má kyselou moč to opravdu nevím a je mi to jedno, jak už sem psala, i kdyby mi zničil trávník, raději oželím ten trávník, než se zbavit psa, ale myslím, že ho máme pěkný i tak

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 133.210 (?), 6.8.2014 20:05

Pokud máte zahrádku a chcete se vyhnout vypáleným flekům, dejte psovi do misky lávové kameny. Mám to vyzkoušené a je až neuvěřitelné jak to funguje. Ani tůje už nejsou spálené od psí moči.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 49.146 (?), 26.5.2013 21:57

Ahoj, chtěl bych se zeptat v jakém množství, velikosti a jak často je nutno měnit psí kámen(zeolit) pokud se přidává do misky z vodou. Můžete mi také poradit kde by se dali koupit vámi popisované foromony které lákají psa chodit na určené místo. Jsou feromony vhodné jak pro feny tak pro psi, mám pajska Německého ovčáka.Děkuji Rosta  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 211.30 (?), 23.8.2015 16:23

Dobrý den. Nemáte někdo zkušenost stímto přípravkem: M&C PetCare GREEN-UM žvýkací tablety 175tbl? Je možný že to opravdu funguje?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 2.253 (?), 1.5.2022 21:47
Dobrý den, v celé ČR ve městech v supermarketech jsou puštěné dveřní clony, které topí. Je už teplo nemusely by topit už vůbec, nebo topit méně na nižší teplotu.Jde z nich nepříjemný vzduch, který je cítit Roudupem a prachem. Postřik smrdí i na podlaze v prodejně, hlavně u vchodů do budov. Nosí ho sem pravděpodobně lidé, zákazníci na botech z venkovního prostředí parkoviště. Lidé také stříkají Roudup před garáže bytové domy, chodníky domků. Do Roundupu lezou i psi. Psi s Roundupem v sobě potom močí na stromy, ty pak často usychají. Žloutne od nich i trávník. Loňský postřik ještě smrdí více než rok. Lepší je ho vůbec neprodávat. Hubit plevel třeba vařící vodou, nebo horkým vzduchem. M. Zajíc
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika