Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na poslednej foto je podla mojho nazoru lipnica rocna - mam ju tiez.Selektivna chemia vraj nepomaha (napriek tomu skusam Targa super, predsa len je sanca ze na niektoru jej odrodu zaberie), mechanicka likvidacia je na 500 m2 tiez bez vyrazneho ucinku.

Paradoxne vertikutacia mi situaciu este zhorsila, asi bolo vela semien v pode a ked som podu odkryl, vyklicila..

Jej slabinou je sucho, takze na niektorych miestach skusam jej vytrhnutie odstranovacom buriny a zasypanie vzniknutej diery kremicitym pieskom. Aerifikacia a suchy povrch zeme je pravdepodobne najlepsi sposob boja s nou, ale aj tak to vidim na par rokov "suboja"... Situacii moze pomoct suche leto (na rozdiel od minuleho uprsaneho, ktore jej vytvorilo idealne podmnienky) a chladna zima.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika