Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Stále jsem hnojivo od Lovogreen nezavrhl, ale kombinace s Pure by nebyl k zahození. Vím, že bych nechtěl zůstat jen u jedné značky a hnojit 3 roky stou samou chemií. Moc by to nebylo dlouhodobě prospěšné, vy jste tak trochu i má inspirace, jak co dělat co nejlíp.(jako zahradník jsem Laj/k) A od zakládání, až po dobře ošetření půdy před samotným výsevem jsem zhola nevěděl nic. Naštěstí se učím rychle, když je vše dobře vysvětleno.

Dnes jsem kontroloval půdu, jak moc je po dvou de-ním spláchnutí promoklá a k mému údivu jen povrch. Když vše půjde jak má, tak zítra jdu na to. Bohužel pro mne nemám žádný sypací vozík, tak jsem vzal umělou misku od květináče a vytvořil si něco jako cedník. Ruční rozhoz by dopad, jak armagedon :-))a dokoupil jsem na vrch další travní substrát.
Počasí mě prozatím přeje, když budou tak slabé srážky. Výsledek se pokusím nafotit, jak se daří.(at máte také přehled)

Kdy bych snad potřeboval s něčím poradit, tak vím aspoň na koho se obrátit.(díky za vše)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika