Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ještě v dobách Tuzexu jsme doma pořídilii (můj otec) před cca 25 lety ruční vřetenovou sekačku Husqvarna,   sekali s ní plochu cca 300 m2 každý týden,   až na výměnu hnacích převodových   ozubených koleček z teflonu fungovala bez potíží do roku 2002, kdy jí vzala velká voda. Pořídili jsme tedy nový typ s košem a dále funguje bez potíží, ke svému domu jsme si jí pořídil rovněž, mám cca 400 m2 zahrady, posekáno tak z a 20 minut, jde to bez větší námahy, koš sbírá slušně a znát je to především v sušších měsících, kdy u sousedů s rotačními sekačkami je trávník viditelně v horším stavu, ono třepení konců a vysychání konce stébla asi bude znát. Jen je potřeba sekat   každých 5-7 dní, já to beru jako   sport na zdravém vzduchu. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika