Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, potřeboval bych poradit co dělám špatně s novým trávníkem. Před 5 týdny jsem založil nový trávník, "zasekáním" směsi Barenbrug Universal. Neválcováno. Udělal jsem si zavlažování takže jsem mírně zaléval cca 5x denně. První tráva vylezla už po 4-5 dnech.

Bohužel aktuálně trávník stagnuje, je řidký a především po dosažení cca 4 -5 cm délky stébla už dál neroste. Jak je patrné z fotek má také světlou barvu. Některé konce jsou žluté.

Nejsem si jistý co dělám špatně, zda třeba moc nezakévám, nebo naopak málo. Cca před 14 dny jsem trávník pohnojil Cereritem (cca 2kg hnojiva na 550 m2). Dával jsem opravdu mírnou dávku, bál jsem se abych trávník nespálil. Na některých místech tráva dostala tmavě zelenou barvu ale je to spíš nárazově.

Děkuji za každou radu a názor, zatím trochu tápu co stím.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika