A neplavou a neplavou



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
Pslany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (120) - 225.162 (?) 
25.4.2008 11:13

Tak ja mam potom otuzilce, mi letos jezdili pod ledem (hloubka 90cm) celou zimu... vypada to jako u nejak patraci akce na tv nova, pokud se nanajdou do x hodin, sance rapidne pada, rekl bych, ze pokud situ znas nedelate srandu, tak ta Vase uz je pekne nizka...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
host - 120.31 (?), 25.4.2008 12:01

Ještě bych se nenápadně zeptal sousedů co měli na štědrý den k večeři.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.1 (?), 25.4.2008 15:25

Přátelé drazí, omlouvám se za diskusní absenci, ale byla jsem kapku mimo domov bez přístupu na internet. Téma se nám pěkně rozrostlo a děkuji Daniele za miligram naděje . Situace k dnešku dopoledne se měla ovšem ímrvére furt stejně - hladina tichá jak Don. Moji přátelé se také přiklánějí k myšlence krádeže, leč tu fakt vylučuji - přes plot by se těžko někdo dostával a i kdyby - musel by mít trpělivost a zároveň drzost Jamese Bonda. Věřte ale, že jsem dnes velmi zodpovědně šťárala podběrákem po celém dnu. Výsledek? Tak si udělejte test: a) nabrala jsem spoustu tlejícího listí b) koi-koiové se vylekali, vyplavali a slíbili, že už to víckrát neudělají c) spadla jsem tam. Malinko to napnu a večer napíši správnou odpověď .

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 25.4.2008 18:15

Dito, myslím, že odpověď je  C.  A proč správnou odpověď napíšete až večer? - No protože jste se šla sušit!   Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.1 (?), 25.4.2008 19:31

, je vidět, Danielo, že nás dneska více posnídalo vtipnou kaši... Takže odpověď A byla správně. Ale ještě stále neklesám na mysli. Příští týden přijede příbuzný s čerpadlem, vyčerpáme vodu a pak už bude vše jasné. Jinak věřím, že i Marcela K. odpověděla správně, přestože myslela, že se potápím mezi těmi čtyřmi travičkami. Přeji hezký víkend s tím, že malilinkatá naděje ještě žije. Ale fakt má velikost S .

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 24.4 (?), 26.4.2008 14:00

Tak jsem si po dlouhé době zase přečetla jednu pardáně vtipnou diskuzi, leč téma zac tak veselé není.

Ohledně schovávajících se Koiů mám také zkušenosti. Na jaře jsme vytvořili jezírko, nasadili 6 koi kaprů a pár dní se z nich radovali a pozorovali. Jednoho krásného dne jsme ráno přišli k jezírku a hle - ryby nikde. U jezírka máme po stranách 2 skalky vyskládané z plochých kamenů pískovce, které jdou přes vodní hladinu. Říkali jsme si tedy, že by kapříci mohli být pod těmito skalkami. Násadou od koštěte jsme tam velmi dlouho šťourali, abychom rybky vystrnadili, leč marně. Odešli jsme tedy s tím, že se snad objeví. Další 4 dny se neobjevily, takže jsme se s nimi rozloučili a kapitolu Koi kaprů jsme uzavřeli se třemi finálními verzemi, co se mohlo stát. Buď je sežrala kočka, někdo je ukradl nebo je sežral kormorán, volavka či jiný pták, který loví ryby.

Pod nátlakem vnoučat jsme byli donuceni koupit 6 karásků, aby se měli na co dívat a nám to přišlo také jako dobrý nápad, který nám pomůže zapomenout na flekaté kamarády. Jaké bylo po 6 dnech naše překvapení, když v jezírku plavalo 6 karásků a mezi nimi našich 6 již oplakaných Koi fešáků.

Závěr byl ten, že kapři byli schovaní pod skalami a ani násada od koštěte je nepřesvědčila o tom, aby vyjeli ven. Po nějakém čase si to rozmysleli a nyní pod skalky zajíždějí jen občas.

Je pravda, že letos už plavou nějaký den na hladině, ale nevěšte hlavu. Pokud máte neprůhledné jezírko, mohou být opravdu schovaní na dně a ignorovat vaše pokusy je vyrušit. Držím palce! Kristýna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 172.106 (?), 27.4.2008 20:09

Také jsem byla 2 dny bez Internetu a tedy bez zpráv o rybičkách.

Jsem moc ráda, že nám někdo vlil naději do žil. Uklidila jsem tedy černý kostým zpět do skříně a začala vyrábět transparent s nápisem : Vítejte rybičky po zimě!

Těším se na pozitivní zprávy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.1 (?), 27.4.2008 22:46

Milá Marcelo K., já bych ještě kostýmek nechala na ramínku na skříni, obávám se, že to bude pak fofr. Kristýna sice vlila naději do žil, jenže my nemáme žádnou Macochu ani jiné skalní útvary, jen tu travičku  :-(Ta se sice po zimě pěkně zelená a chystá se spotřebovat vše, co by rády řasy, aby kapříci měli prima lázničku, leč...

Poslední díl seriálu dodám ihned po vyčerpání vody a pak se budeme potkávat u veselejších příhod na tomto webu, třeba - jak jsem množila cannu a asi se mi to nezdařilo... Ahoj, Dita.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 1.5.2008 23:08

Dito, zapomněla jste nám napsat, jak to dopadlo.  Už plavou?  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
MArty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (111) - 187.141 (?), 2.5.2008 8:14
Koukám, že tato diskuse ještě není u konce, zrovna včera jsme se chtěl pozeptat jak je to s těmi kapříky - už plavou?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti11:42
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika