Příspěvky uživatele - Pslany

Produkce nutrifikačních bakterií, 16.6.2016
Dobrý den, budu moc rad, kdyz nam pak date info. V zacatcich jsem postupoval podobne, mel jsem obdobi raseliy a vyluhu, slamy, zeolitu atd, vse bohuzel u me bez viditelneho vysledku. Pavel
Čerpadlo shazuje chránič, ale ne okamžitě, 6.6.2016
Dobrý den, pokud neni vadny chranic (vyzkousite pripojenim jineho spotrebice), tak Vam cerpadlo pravdepodobne probiji. Predpokladam, ze je zalite a tudiz oprava je nemozna. S pozdravem Pavel Slany
UV lampa a prutok, 12.3.2016
Dobrý den, prosim o radu, chci koupit uv lampu,ale obavam se stavajici filtraci (nova filtrace s vetsim prutokem az az dalsi rok) nezajistim vzhledem ke sroubeni 63mm dostatecny prutok tak aby voda obtekala kolem trubice ze vsech stran. Je toto... celý příspěvek >
Bubnový filtr made in Škrovád, 12.3.2014
Dekuju za pekne video, muzu se zeptat z ceho jsou, pripadne kde se daji poridit ty trysky? Diky Pavel
Bubnový filtr made in Škrovád, 12.3.2014
Dobry den, fotecky by nebyly? Pavel
Vypocet prutoku trubkou ve filtraci, 1.6.2013
Dobrý den, dekuju moc, presvedcil jste me, rozhodnuto. Dekuji moc Pavel
Vypocet prutoku trubkou ve filtraci, 30.5.2013
Dobrý den, dekuji moc za rady, s tou pruchodkou mate pravdu, 110 mm se mi zda moc, 63 mm se mi jevi zase malo, chci tam pouzit 75mm, ale umim sehnat 63mm pruchodky za cca 40 korun, proto stale vrtam, potrebuji jich 12 kusu a kdyz to vynasobim...,... celý příspěvek >
Vypocet prutoku trubkou ve filtraci, 29.5.2013
Dobrý den,  rozdil hladin je cca 2cm, vypocet jsem pouzil odsud. Dekuji Slany
Vypocet prutoku trubkou ve filtraci, 28.5.2013
Dobrý den, jedna se mi o prutok trubkou o delce 20cm mezi komorami filtrace ve vysce cca 20cm pod hladinou, rozdil tlaku by tedy mel byt zanedbatelny, mýlim se?  Dekuji za radu Pavel
Vypocet prutoku trubkou ve filtraci, 26.5.2013
Dobrý den, potrebuji vypocitat prutok v trubce o prumeru 63, 75 a 110mm, hloubka bude do cca 0,5m pod hladinou takze tlak je asi zanedbatelny. Podle vzorcu na internetu jsem se dopocital k nasledujicim udajum 63mm - 4,4 m3/h 75mm -... celý příspěvek >
Filtrace po domácku - jak řešíte propojení filtračních nádrží?, 1.4.2013
Dobrý den, muzu se zeptat z ceho je ta nadoba s vikem? Diky Slany
Automatický hlídač výšky hladiny, 27.1.2013 Obsahuje fotku
dalsi varianty...
Envipond, 3.9.2012
Dobrý večer, tyto bakterie pouzivam jiz tretim rokem a voda je cely rok cista (viditelnost az na dno - 1m), aplikuji je vzdy z jara po otepleni vody nad deset stupnu cast do filtru, cast do jezirka. Pri stejnem filtru a neaplikaci techto bakterii... celý příspěvek >
Filtrace z IBC kontejneru, 31.7.2012
Dobrý večer, to bohuzel nevim, mam filtr jine konstrukce. S pozdravem Pavel Slany
Filtrace z IBC kontejneru, 30.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, foto jako namet. S pozdravem Pavel Slany
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika