Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Moje poznatky? Byla by to slohová práce. Ale zásadní:

1. Držte se doporučení výrobce. Většinou ví, a má také zkušenosti.

2. Bubnový filtr je nejlepší investice do jezírka, kterou jsem kromě jeho stavby do něj vložil.

3. Bubnový filtr má jeden zásadní problém, o kterém se nikde nedočtete a který si myslím je příčinou problémů s protrženými síty (měl jsem je též, i když včas jsem stihl reagovat). Ten problém (přímo achilova pata) se jmenuje odtoková roura. Připravte se na to, že pokud není před bubnem hrubý předfiltr (listí, jehličí, drobné větvičky), pravděpodobně dojde k ucpání odtokové roury. Důsledkem je ucpání síta, vznik vnitřního přetlaku vody a následné prasknutí síta. Vím o dodatečném řešení, které problému zabrání. Kdysi jsme s kámošem chtěli ten bubnový filtr vyrábět a tuto část jsme měli perfektně vymyšlenou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika