Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Chcete radu? Určitě nekupujte ani jednu z uvedených filtrací.

Ten WilTec se v ČR tuším prodává také pod označením Omega. Tu jsem měl a velice rychle jsem ji měnil. Bohužel jsem byl nepoučitelný, takže jsem zase koupil "hotovku", i když již větší. Po roce jsem si filtraci udělal (naplněnou husími krky), vyšlo to levněji a funguje jak má.

Ten filtr "Super Maxi" je prcek vhodný tak pro jezírko o objemu do 1500 litrů. Na Vaše jezírko byste jich potřeboval 10...

Na jezírko 15m3 počítejte s filtrací výrazně (!!) větší. Minimálně tak 750 litrů, případně větší. Buď udělat (nejlevnější je zabudovaný v zemi nebo z plat. sudů), pokud máte peněz nazbyt, kupte "hotovku" - např. Tripond Center Vortex C-50.

A před filtraci vložte něco na zachycení hrubých nečistot. Ty se nesmí do filtrace dostat. Asi nejlepší a jediné cenově dostupné řešení je štěrbinový filtr.

Zadarmo to nebude, pokud ale koupíte ten WilTec nebo Super Maxi, tak jsou to vyhozené peníze. A garantuji Vám, že do roka buď budete filtraci měnit nebo budete mít místo jezírka zelenou zakalenou stoku.

Další varianta je, že nebudou v jezírku ryby. Žádné! Ale i tak by ty filtrace za chvíli nestačili.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika