Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Písková filtrace o které jsem psal a viděl jsem jí bere vodu vlastním čerpadlem za biologickou filtrací a tu pak protlačuje přes písek, a výtok je udělaný jako vodopád.jezírko je asi 16 m3 a je přerybněno cca 35 ryb 20-65cm ten pískový filtr je domácí výroby svařený z plechu je postaven na principu úpravny pitné vody velikost cca 30 na 50 cm a 70cm vysoký. Průplach při čištění stačí zavřením přívodu a odtoku a ze studny přes vodárnu otevřením jednoho kohoutu opačným směrem odtečou nečistoty. Viděl jsem filtr rozebraný před vyčištěním a na písku jako by leželo takové řídké bahýnko cca 2-3 milimetry. Líbila se mi průzračnost vody při takovém zarybnění. Myslel jsem vyzkoušet něco takového ze staré pískové filtrace od bazénu. Jen podotýkám že to není nějaký pokus pán má jezírko 20 let a tuto filtraci používá 10 let. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika