Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díky všem za podporu, není vůbec třeba chytat na udičku, když se ryby přemnoží řekněte nějakému rybáři, každý má čeřínek, stačí ho dát do vody hodit trochu krmení a odlov je zaručen, ryby které si chci nechat dám do sudu, ostatní třeba daruju nebo dám do zverimexu.Loni jsem před zimou tenhle problém řešila, část jsem odlovila vyměnila za krmení, ostatní zůstali v jezírku.Z polystirénu jsem vyřízla čtverec, v tom čtverci jsem vyřízla menší do toho menšího jsem udělala díru protáhla obyčejné vzduchování do akvárka spotřeba skoro žádná.Okolo polystirénu všechno zamrzlo, ale pod ním byla voda.Ryby přežili všechny.Jak píše tady jeden pán, taky se mě lidi ptají, kdy dorostou, aby se dali sníst, když řeknu kolik stojí krmení, tak odpovídají to by jim snad stačil chleba nebo rohlík, neznají ten pocit, když dáte ruku do jezírka a ryby vám oňofávají ruku.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika