Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

jsem kolegovi chytal jeseny a karásky normálně na udičku do jeho nového jezera, jak jsou zvyklé hned po všem jít, když je krmím, mohl jsem si i vybírat, kterého chci chytit a případně uškubnout před tím který měl zůstat

po dvou měsících mi volal abych mu poradil co má dělat s tím potěrem, že se mu to potvory přemnožilo a neví co s tím, má totiž mnoho mělčin kam velké rybky nevplavou a malým je tam hej

taky prej dodává do akvaristiky :-))))

jinak jsem prováděl odlov stylem velká síť

koupil jsem takovou tu síť co se dává na stromy proti ptákům, je zelená pevná, oka celkem malá, dělají to v celkem velkých rozměrech, natáhli jsme nad částí jezírka, naházeli pár kamínků jako zátěž, spustili dolů a po nějakém čase naházeli krmení, pak jen stačilo zvednout a vybírat do kbelíku ;-))

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika