Lukon Glads



host - 76.195 (?)
31.3.2010 10:10

Vyřízení objednávky trvalo 3 týdny ale jsem maximálně spokojen.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
host - 52.23 (?), 24.2.2010 22:42

Dobrý večer, osobně nemám, ale sousedka p. učitelka moc dobrou, tak to taky chci prubnout. Yveta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Hanah - (11) - 175.144 (?), 27.2.2010 16:12

Já mohu tuto firmu jen vřele doporučit. Objednávám od nich řadu let a jsem velice spokojena. Pokud se stane záměna, tak není to vždy jen jejich vinou, ale dostanou zaměněné kultivary již z Holandska, ale vždy se snaží zákazníkovi vyjít vstříc a reklamace vyřizují bez problémů.  Mám na mysli denivky, kterých mám od nich poměrně velké množství a vím, že chybu opraví. Navíc, všechny fotky mají reálné, nafocené tady v našich podmínkách a ne jen převzaté z ciziny, nebo upravované počítačem. Konkrétně u denivek se v našich podmínkách květy liší podle počasí, ale nemohou být tak vybarvené jako třeba v Kalifornii, kde dokážou vyrůst ze semínka a vykvést v jediném roce.

Oproti tomu mám velice nepěkné zkušenosti s firmou LUKON BULBS, kde reklamace nechtějí vyřizovat a dělají,,mrtvého brouka". Dojela jsem tam osobně a na vlastní oči jsem viděla, že to co mají podle označení na poli vysazeno se vůbec ani zdaleka nepodobá tomu, co tam skutečně roste a co oni pak expedují. Místo novinky za 180 i více Kč tam v řádku roste starý kultivar za cenu tak 40 Kč. Až tímto způsobem jsem se domohla vrácení peněz a nebyla to malá částka. Cesta Praha - Lovčice (u Clumce n. Cidlinou) byla dlouhá, ale přesvědčila jsem se, co jsou zač. To je záležitost asi 2 roky zpět, nikdy víc s touto firmou nechci mít společného.

Tolik moje zkušenost a doufám, že jsem trochu pomohla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 209.64 (?), 1.3.2010 19:49

taky sem objednal u teto firmy asi tak před mesicem trvalky a cibuloviny a zatím jenom čekame no uvídíme co přijde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 76.195 (?), 31.3.2010 10:10

Vyřízení objednávky trvalo 3 týdny ale jsem maximálně spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
jalav - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (69) - 198.172 (?), 9.5.2010 8:28

Super obchod.Vše dobře zabalené a popsané.Všem vřele doporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 9.136 (?), 18.5.2010 15:58

Já jsem si také od této firmy objednala, protože mají i rostlinky, které jinde neseženu.Ale... Dvě mi vůbec nedorazily(bez předchozího upozornění např.emailem, přišla jsem na to, až když jsem rozbalila fakturu) a ty co dorazily, měly polámané listy, sazeničky byly strašně malinké, takže ještě vegetují v květnících.Ono není divu, že ty rostlinky přijdou v takovém stavu, když se do té krabice jen tak jedna přes druhou naházejí.Ten stejný den mi přišla zásilka, co jsem si objednala od jedné paní na internetové aukční místnosti, a ty dorazily veliké, každá min.10 cm, a zabalené v novinách a v seříznutých PET-lahvích a samozřejmě v krabici nastojato.Takže úplný rozdíl.I v ceně..Nechci nikomu dělat reklamu, ale byla jsem docela naštvaná...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
silvie - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (128) - 163.103 (?), 18.5.2010 16:19

Dobrý den, já jsem si objednála u lukon Bulbs, zásilka přišla začátkem března, všechno roste, jen byla ještě zima, tak jsem musela něco nasadit do květináčů, poněvadž to byly jenom kořeny s rašící špičkou v sačku.Jednalo se o Boubelíky, Hosty a Čechravu.Teď už všechno hezký roste na zahradě i Lilie jsou už velké, jenom aby konečně přestalo pršet a začlo svítit sluníčko, které jsme tady na severní Moravě už dlouho neviděli, myslím od začátku května.Těším se, až ty nové květiny začnou kvést.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 142.117 (?), 18.5.2010 18:43

Já jsem od Lukon Glads taky nedávno objednala, rostliny přišly dost velké a dobře zakořeněné, bohužel pár taky polámaných vlivem špatného zabalení a hlavně špatného zacházení na poště, ale reklamace byla vyřízena opravdu rychlostí blesku, takže myslím, že u nich rozhodně nejde o vědomé klamání zákazníka. Objednám u nich určitě znovu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika