Příspěvky uživatele - Hanah

Maliník Katewonder, 8.1.2015
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s touto odrůdou maliníku. Děkuji
Jakou odrůdu, 29.6.2012
Bohužel mi letos odešla stará meruňka, kterou rouboval ještě můj otec, tak řeším dilema, jakou odrůdu koupit. Jsme u Mělníka, 310 m nad mořem. Vůbec netuším, co to bylo za odrůdu, ale byla s tmavočerveným líčkem a velice šťavnatá, pevná dužina.,... celý příspěvek >
Lukon Glads, 27.2.2010
Já mohu tuto firmu jen vřele doporučit. Objednávám od nich řadu let a jsem velice spokojena. Pokud se stane záměna, tak není to vždy jen jejich vinou, ale dostanou zaměněné kultivary již z Holandska, ale vždy se snaží zákazníkovi vyjít vstříc a... celý příspěvek >
Bledule jarní, 20.8.2007
Pro dobré víly Martu a Evu!Připomínám se s prosbou o bledule, moc po nich toužím a věřím, že jste na mě nezapoměly. Pochopitelně se s vámi vyrovnám a poštovné hradím, nebo mohu nabídnout na revanš nějaké denivky (mám jich docela slušnou sbírku).... celý příspěvek >
Jaký postřikovač?, 7.8.2007
Děkuji za názory, o značce SOLO jsem uvažovala a zřejmě se pro něj rozhodnu. Slyšela jsem o nějaké anglické firmě, ale neznám jméno a na netu jsem nic neobjevila - možná špatně hledám.Postřiky samozřejmě střídám, ale loňská nezima byla pro některé... celý příspěvek >
Jaký postřikovač?, 6.8.2007
Chci si pořídit nový zádový postřikovač a ráda bych poprosila o Vaše zkušenosti a rady. Mám nedůvěru k laciným typům, ale zase nechci zbytečně utrácet. Prý jsou dobré ty s membránou, že se člověk (ženská) tolik nenadře... Mám pár ovocných stromků,... celý příspěvek >
Anglické muškáty, 16.5.2007
Dobrý den, pokud to bude ten můj krasavec, tak budu moc a moc šťastná.... Děkuji za naději a brzo se... celý příspěvek >
Anglické muškáty, 10.4.2007
Děkuji za tip, už čekám na katalog, snad budu mít štěstí...... K dotazu jak je uchovávám přes zimu - mám zasklenou lodžii, takže tam... Aby nasadily na květ, tak potřebují chladnější prostředí, při běžné pokojové teplotě nehezky vytáhnou a nekvetou.... celý příspěvek >
Anglické muškáty, 22.3.2007
Mám strašně ráda anglické muškáty. Mám jich několik barev a bohužel mi loňskou zimu nepřežil můj nejoblíbenější krasavec. Snažila jsem se ho celý rok znovu sehnat, ale marně, jelikož neznám název kultivaru tak jsem nepochodila naprosto nikde. Mám... celý příspěvek >
Bledule jarní, 21.3.2007
Ježíš mankote, já jsem přece sklerotik, zapoměla jsem se přihlásit, ty děkovné ódy pro dobré víly jsou ode mě, takže platí, co je výše popsáno :))) Ještě jednou děkuji a čekám, že se ozvete....
Bledule jarní, 19.3.2007
Já zase moc prosím o cibulky bledulek, strašně dlouho je sháním. Koupila jsem v nějakém zahradnictví a bylo mi divné, že jsou dost velké cibule. No a po dvou letech jsem se dočkala...... Výška 30cm a dva květy na stonku - bledule letní. A já tak moc... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika