Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

pro hosta 143,25: Velkou zahradu mám spoustu let, byla v bídném stavu. Samozřejmě na ní něco rostlo. Při práci a nádstavbě domu se toho moc stihnout nedá. Nějaké zkušenosti mám, v něčem naopak hledám radu. Pozorně čtěte. V diskuzi o jahodách píšu, že jahodník seřezávám pouze tehdy, když se v něm chci vyznat. To bylo spíš při té stavbě domu. Vůbec ne, kvůli nějaké estetice. A co se týče trvalek, tak tam estetika hraje velkou roli. Proto je pěstuji, abych to měla okolo domu pěkné. Opravdu nevím, kde bych psala o tom, že jsem začátečnice. Rady hledám, to ano, vždyť se pouštím do rozšiřování a osázení celé zahrady.

Ať jste začátečníci, nebo zkušení zahrádkáři hlavně že vás zahrádky těší. Stejně jako mě.

Ivana

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika