Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
   
fanda001 - (1) - 0.74 (?) 
4.3.2008 14:11

zasílám slíbené fotografie...

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 109.239 (?), 9.3.2009 20:39

dobrý den,

před rokem se tady řešila firma Sieberz a její sloupovité jabloně tzv. baleríny. Jak jste spojojení? 

Nemá někdo zkušenost se sloupovitými rybízy a angrešty?

děkuji za reakce,

E.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 39.98 (?), 18.6.2009 12:23
Dobrý den, před rokem jsem si objednal u fa.Sieberz sloupovitou švestku a angrešt.Oba dva stromky přišli v pořádku a angrešt je obalen plody jak je vidět na reklamním obrázku.Vzhledem k tomu, že mám malou zahrádku je pro mě vysazení sloupovitých stromků řešení.Rozhodně další stromky zakoupím.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 84.120 (?), 6.5.2010 14:16

Tak vám pěkně za radu. Mám také spíš mini zahradku a sloupovité jabloně jsem si chtěla koupit, ale v okolí Klatov jsem je nenašla, dám na vaše rady a koupím je u f. Sieberz.  Snad mi přijdou také tak hezké stromky jako vám.

Děkuji Renda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 240.87 (?), 23.10.2010 18:49

Dobrý večer, jen jsem Vám chtěla poradit, jak ušetřit. Objednávala jsem teď na podzim tři sloupovité jabloně u Starklu a přišly úplně krásné stomečky naprosto v pořádku a hlavně za úplně jinou cenu než nabízí Sieberz. Nebo můžete zkusit i firmu Jukka. Tak jsem zase kupovala dvě sloupovité třešně a také dorazily naprosto v pořádku. Obě firmy jsou rozhodně levnější. Žaneta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 0.74 (?), 24.4.2008 12:45

Sloupovitá třešeň Sára už nám kvete - to bude plodů...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 136.34 (?), 24.4.2008 19:37

Je zde zmínka o podnožích.Prdlajs se v tom vyznám.Nemůžete, prosím,dát odkazy, kde se nechá najít více.děkuji.Pepík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 242.33 (?), 7.5.2008 10:07

Ahoj,

já si objednala rostliny u firmy Sieberz už loni a byla jsem moc spokojená.Proto jsem si objednala i letos. Všechny rostliny přišly pěkně zabaleny, nepolámané, neoschlé ani nahnilé. Ty z loňska pěkně rostou, nic nezahynulo. Zatím samé kladné zkušenosti. Vloni jsem si objednala i sloupovitou ostružinu, zatím vypadá pěkně, roste. Co z ní bude uvidím až zřejmě za čas. Oproti zkušenostem např.s Bakkerem - hrůza. Ceny příšerné a zboží na vyhození. Ihned jsem to reklamovala. Mějte se a ať vám dělá zahrada jen radost. Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 143.40 (?), 21.12.2008 0:04

Nazdar Pepíku: dost hodhě pochopíš o podnožích když si zadáš: fytos.cz ,je to tam názorně zakresleno a popsáno o vzrůstnosti různých podnoží ovocných stromků. Na této adrese jak budeš, tak si zadej "Naše nabídka" a v ní 8 řádek odspodu v levé části klikni na " Podnože pro ovocné stromky ", projdi si i ostatní věci, klikni na: "Z odborné literatury " a vše si tam pročti, dík jim za pěkně zpracované stránky..     Petřík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 109.108 (?), 2.6.2012 17:30

Já mám 2 jabloně baleríny-Walz a Polku.Jedna je od Starkla a druhá od Sieberz.Obě jsou krásné, Jsou tříleté, plodí krásná a chutná jablka.Do menších zahrádek ideální.Moje jsou už vysoké 1,20m a široké 50cm.Hodně odvahy a zdaru při pěstování.Markéta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika