Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
               
host - 183.140 (?) 
23.12.2012 19:10

Taky jsem to před časem na těch amerických stránkách prohlížel, ale myslím že budu rád, pokud by z toho všeho časem vyšla aspoň jedna pořádná odrůda, a to i chuťově.  zatím jsem z podobných odrůd japonských slivoní poněkud v rozpacích, a to nepočítám zdravotní stav- lapači fytoplazem všeho druhu. Když se sem dostane zdravý materiál, tak do toho. david

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
deerslayer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (489) - 84.120 (?), 23.12.2012 21:52

---ale Černošickú by asi skosila šárka?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 102.201 (?), 24.12.2012 14:20

Není mi známo, nakolik Černošická odolává šarce. Ale jak tu onehdá psal Jelen - pozorovali jsme spolu starý strom Černošické vedle mnoha zašarkovaných Domácích a měl listy i plody čisté.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?), 23.12.2012 20:01

Věřím že bude Tipala dobrá, a v tento Vánoční čas obzvláště.Našel jsem nějakou fotku na netu, a hodlám nenechat v klidu i vaší fantazii, a chuťové pohárky s přáním úspěšné úrody v dalším roce, když už se nékaždému vyvedl letos.

Když jsem si v minulosti začal pořizovat nové odrůdy na zahradu, upřednostňoval jsem ty, které poskytovaly velké plody, npř.Č.L.U mě to bylo na úkor kvality.Jak jde čas, měním názory, a v dnešní době se více kloním k takovým, které poskytují menší plody, né tak obrovské, ale s lepší chutí.Raději mám tedy menší "jednohubky",s koncentrovanější chutí, než takové které sním natřikrát.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
deerslayer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (489) - 84.120 (?), 23.12.2012 21:54

Tipala mi zakvitne - ale nejako extra kvetov nasadených nemá -  nasadí - a opadne. 2-3 plody zostanú... starej dobrej belici sa rovnať nemôže-ani chuťou ani veľkosťou... lenže to bol dávno----pred šárkou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 0.146 (?), 23.12.2012 23:04

toužil jsem po žlutejch skusil jsem Wazonovu čekal jsem 10 let a nyní dala pár plodu mam mladé Ontario dalo na ukázku pár plodu ale ta tipala roste jak šílenec a zrovna tak rodí žlute protáhlé nejsou velké jsou chutné s těmi Japonskými slivoněmi bych se bál jak to odkvete když merunky maji po dva roky problém

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Milan Fiala - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (196) - 95.245 (?), 24.12.2012 14:11

Nemci na svojich strankach maju napredaj žlte slivky.

GELBE EIERPFLAME
GELBE EIERPFLAME

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
deerslayer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (489) - 84.120 (?), 24.12.2012 16:16

Len koľko by vyšlo poštovné...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan Fiala - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (196) - 95.245 (?), 24.12.2012 16:48

Stači kliknut na ktory chceš obrazok a objavi sa ti stranka tam sa všetko dozvieš dufam že maš nainštalovany Google Chrome automaticky prekladač stranok čau.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 23.96 (?), 25.12.2012 15:30
Myslím si že pokud má někdo místo na zahradě proč to nezkusit mě osobně tyto pluoty celkem lákají a zas tak drahý to není prodejstromku nabízí daple dandy za 300kč, což není nic hrozného.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika