Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Hjústne, máme problém smiley

2013 jsem až v květnu napíchal do země řízky jap. topolu na kmínek, že na topení... Bylo to mizerné jaro: v březnu mrzlo, v dubnu lilo a pak už bylo jenom sucho; teprve letos mají rostliny cca 2m výškysad

2014 jsme se přestěhovali do domu s topením na plyn! Co s topoly? Vymyslel jsem, že postavím tradiční sušírnu na ovoce a na podzim jsem vysadil na Hané (200mnm)  hrušně, ořešáky a slivoně (letos jsem už sklidil 15 ořechů a 50 trnek). Mám ještě pozemek (louka) na Valašsku (400mnm, jižní svah) a rád bych ho osázel švestkami. Protože kapacita sušírny bude omezená (samozřemě při nadúrodě budu sypat do beček), uvítal bych radu, které odrůdy vybrat aby ovoce dozrávalo postupně od nejranějších po pozdní. Výběr je do jisté míry limitován požadavkem na sladkost plodů a dobrou odlučitelnost dužiny od pecky.

Za případné rady děkuji

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika