Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nejsem žádný hysterický arachnofobik, ale taky pavouka vždycky zabiju, když ho vidím. Vůbec nepopírám, že má svůj úkol v přírodě, ale proč mi leze do baráku? Naprosto chápu zoufalství při neustálém ometání pavučin, které se lepí na smeták a člověk to pak musí ještě obírat rukama. ble. Každopádně jsem pátrala taky po nějakém odpuzovači a našla jsem Odpuzovač pavouků od Star Brite, který ty pavouky odežene, protože jim to smrdí, ale nijak jim neublíží, a to mi bylo sympatické i přesto, že se vůbec neřadím mezi útlocitné ochránce přírody a klidně bych je doma něčím kosila. Několik dní po nastříkání zejí jejich obydlí prázdnotou, visí tam pouze zbytky zpřetrhaných pavučin. Chvíli to smrdělo i mě (octomátově), ale po chvíli se to ztratí a není cítit vůbec nic. Prý to má fungovat až 6 měsíců od nastříkání, to nevim, jelikož jsme to zkusila před pár dny. Každopádně to zatím vypadá dobře.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika