Zničený skleník



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
   
host - 221.217 (?) 
29.6.2014 23:03

Tak to je problém skleníků z polykarbonátu.Také jsem jej koupil a vyvztekal jsem se pořádně.Desky velmi málo zasahují do profilu drážek i když jsem se držel přesně návodu.Jinak to totiž nejde když jsou předvrtané montážní dílce a otvory.Desky při silnějším větru vypadávaly a hnuly i s konstrukcí.Až podélným propilováním montážních otvorů jsem desky dostal na plné zasunutí do drážek, tudíž v celkové délce o nějakých 15 - 20 mm jsem vlastně zkrátil celý skleník.Ještě jsem si vypomohl příložkami v polovině desek.A je pokoj.Nevím jak kdo, ale ten výrobce byl packal, tuším Aventberg.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
      
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 14.3.2015 13:56

Avenberg = nejlevnější čína s německým jménem, to je poslední dobou velmi oblíbená hra na "německou kvalitu". Prodávali i sekačky na aukru a někde, už bohužel nevím kde, jsem o těchto strojích četl nehezké věci.

Na druhou stranu, občas jde i u těchto překupníků udělat dobrou koupi, např. jsem takto koupil plazmovou řezačku Berlan BPS40 a i když se nevyrovná značkovým za desítky tisíc, tak za cenu 6 tis. funguje výborně a i uvnitř vypadá velmi slušně, takže by mohla nějakou dobu vydržet. Navíc na tyhle čínské věci jsou levné ND a spotřebák.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Petra S. - (48) - 1.10 (?), 23.3.2015 8:48

Dobrý den, celkem koukám, jak jste tady spokojeni všichni s polykarbonátovými skleníky. Já si jej koupila cca před třemi lety, po letošní zimě, kdy byl těžký sníh, mám celou střechu polámanou (moje chyba, že jsem snih neodstranila), takže budem místo nových desek dávat folii, ale co mě nemile překvapilo, že se ty skla úplně rozpadají, normálně se drolí, konstrukce je v pořádku, ale polykarbonátové desky se drolí. Máte s tím někdo zkušenost?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.91 (?), 23.3.2015 10:21

Já jsem se dočetl, že polykarbonaty jsou dva.Jeden se tváří jako polykarbonát, ale je to srač.. a druhý odolává slunci, mech.námaze.Odborník to rozezná aniž by to nějak testoval.Vy jste koupila ten první.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Petra S. - (48) - 1.10 (?), 23.3.2015 11:04

Děkuji za odpověď, tak to mě teda mrzí, je pravdou, že jsem skleník objednávala z aukra, ale i tak byla cena celkem vysoká (přes 10 tisíc). Moc mě mrzí, že jsem asi naletěla, chybama se člověk učí :(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika