Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ta mezera mezi skly a pozednicí má asi sloužit odtékání vody zkondenzované uvnitř na sklech. Táhlo tam při severáku velice a vyřešil jsem to naprosto stejně - zapěnoval. Životnosti skleníku to asi neprospěje, pěna bude nasávat vlhkost. Navíc jsem se stavbou nesmírně pospíchal a také respektoval doporučení natírat až po opršení kontrukce - takže jsem základ nepřetřel... a asi už pořádně nepřetřu. Šroubky držící skla je třeba dotahovat, ovšem když jsem utáhl hodně, jak konstrukce pracuje teplem, několik skel prasklo. Další 2 jsem "odvětral" při práci s hráběmi, takže postupně se mění na polykarbonátový :-). Příště bych asi šel do polykarbonátu ve jménu zachování tepla, jen je ho třeba řádně ukotvit, nedávno jsem viděl polykarbonátovník hozený na sousedův plot.

Dvě zimy jsem zkoušel skleník zateplit bublinovou fólií zevnitř, práce jak na kostele a efekt minimální...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika