Změny ve fóru ++++



Ferda M. - (4) - 234.82 (?)
21.7.2023 18:29
Grosmane, tobě zoufalče už normálně ruplo v bedně. Zase lžeš. Stáváš se lhářem. Začalo to ponížením Mičurina, pokračovalo přes Waltra... A to co teď předvádíš se Zahrada.com, to už je na psychiatrii. Anebo možná ne. Podle některých zpráv jsi údajně spolumajitelem zdejšího fóra. To by vysvětlovalo mnohé, Grosmane...
Grosman
Grosman
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 12.140 (?), 23.7.2023 21:38

Že Vám tady furt lezu. Teda ve směru, že to tu nejen čtu, ale i poslední dobou jsem tady něco napsal. I když mi to žena kdysi zakázala. A vlastně i já sám sobě.
Ale nějak mi to nedalo...
*
Ale myslím si, že je elementární slušnost se pod každým příspěvkem podepsat.
Na většině fórech nikdo po nikom nechce aby vystupoval pod svým reálným jménem.

A to už se někteří stydí i za svůj nick, přezdívku?
Asi ví proč a skrývají se za hosta, nějaké IP které se mění podle připojení a tak.

S takovými lidmi nemá cenu vůbec diskutovat a všímat si jich když nemají ani odvahu se jakkoliv podepsat.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1793) - 168.103 (?), 23.7.2023 21:51

naprostý souhlas. Ale vždycky se najde nějaká horká hlava, které to nevydrží, a chce si to s tím druhým bezejmenným vyřídit, když má pocit, že jí bezejmenný šlápl na kuří oko. Pak začne kopat okolo sebe a nakonec se vyřídí sama. Pro příklad bych nemusel chodit daleko. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 46.159 (?), 24.7.2023 10:35
Slyšel jsem, že prý měl ten kontroverzní pán problémy s alkoholem. Možná proto tak vzdělaný člověk tráví tolik času na internetu. Marek N
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1793) - 168.103 (?), 24.7.2023 11:21

to je zase příspěvek! Jen snaha o nasazení psí hlavy. Problém s alkoholem jsem měl i já, otevřeně se přiznávám, vy ještě ne? Tak to se taky dočkáte.winkJednou mě zastavila hlídka policie a měřili mi alkohol v dechu, pak sepisovali protokol a hovořili něco o odběru krve v nemocnici. Naměřili mi neskutečných 0,05 promile.surprise

a kontroverzní je pomalu každý druhý človek, ani vy sám nevíte, jestli jím nejste.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10138) - 70.240 (?), 24.7.2023 12:07

Pan 46.159 ale nepsal o vás, pokud jsem to dobře pochopil. sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1793) - 7.106 (?), 24.7.2023 12:16
samozřejmě že pan 46 159 nepsal o mě. Ale psát tady, že někdo někde slyšel, že tem druhý měl problémy s alkoholem, je pomluva.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ferda M. - (4) - 234.82 (?), 21.7.2023 18:29
Grosmane, tobě zoufalče už normálně ruplo v bedně. Zase lžeš. Stáváš se lhářem. Začalo to ponížením Mičurina, pokračovalo přes Waltra... A to co teď předvádíš se Zahrada.com, to už je na psychiatrii. Anebo možná ne. Podle některých zpráv jsi údajně spolumajitelem zdejšího fóra. To by vysvětlovalo mnohé, Grosmane...
Grosman
Grosman
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 240.148 (?), 20.7.2023 20:28

Tou mokrou handrou po hlave si tu pár ľudí veru zaslúži. A poriadne z oboch strán tváre. Tento web je asi stratený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 237.149 (?), 22.7.2023 7:14

Pane Petře z P., divím se. že vůbec na příspěvky novodobého Ferdy reagujete. Bitva na fórech s takovými lidmi se vyhrát nedá. Vlastně dá. Důsledně je ignorovat.

Pan IH to není. Takovýmto stylem by nikdy neútočil. Podle mě je poslední příspěvek od IH pod adresou 210.69 To je jeho styl vyjadřování. 

Je třeba si uvědomit, že každý jsme nějaký. A leckdo nám nemusí jít pod fousy. A navíc, ti. co píší na diskuze, jsou svým způsobem nějak pošahaní, včetně mě. Většina lidí na diskuze nepíše. Jsou jim ukradené.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10138) - 70.240 (?), 22.7.2023 8:31

Taky se mi pořád nezdá, že by se IH dočista zbláznil a začal psát takové pomatenosti. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika