Články na Zahradě.cz- Naši autoři



Stránky: 1,  2   
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 60.149 (?) 
24.7.2023 14:46, zobrazeno: 2374x

Počet článků v této rubrice se blíží deseti:

Rajče- Stupické polní rané           Pěstování ozimého květáku           Podmínka úspěchu v pěstování je práce s vodou           Teploty povrchů na vaší zahrádce           Muchovníky, kam se podíváte           Pěstování sazenic rajčete za oknem v panelovém bytě           Velká bifteková srdce           Semenaření rajčat           Rezistentní odrůdy révy vinné

Přečtšte si a přidejte s k autorům.

           Vladimír

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 60.149 (?), 25.7.2023 22:27

Všem kdo mají zájem o problematiku pěstování vína doporučuji článek od Iva Kotrleho, kterého tady známe jako bred-ika. Dnes je registrovaným členem Zahrada.online.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 60.149 (?), 27.7.2023 8:16

Momentálně se zabývám psaním pokračování článků o českých rajčatech v cizině. Je to o třech keříčkových rajčatech a obecně o determinantech. Začínám všechny články překládat a chci je uvést na platformách Tomatoville a Tomatojunction. První dva články jsem také dal do diskuze na Zahrada.online a dosud jsem nezaznamenal žádné negativní nebo sprosté odpovědi. Asi respektují svého admina kvase a ví, že pokud poruší pravidla, mohou s tím mít problémy. Jen chci připomenout, že stejná pravidla jsou v celém světě. Pochopitelně se chystám také na Facebook, do skupiny Pěstitelé rajčat. Když už člověk něco napíše, tak by měl mít zájem aby si to někdo přečetl.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 25.176 (?), 27.7.2023 8:51

Články jsou velmi pěkné a není důvod na ně nějak negataivně a už vůbec ne sprostě reagovat. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 13.152 (?), 27.7.2023 12:50

Pane Vladimíre musím Vám za Vaše články poděkovat i tady.

Jsou velmi čtivé.

A to nejsem žádný velký rajčatomilec

Rafael

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 27.7.2023 13:14

To mně neříkejte, že nejste rajčatomilec. Všichni musí být rajčatomilci!!! smileyJedině, že by jste se řídil podle knihy Výživa podle krevních skupin, kde má nejrozšířenější krevní skupina A rajčata výslovně zakázané, protože se proti nim vytvářejí v těle protilátky (hemaglutinace) Pro krevní skupinu A a B jsou údajně rajčata škodlivé. Já se podle toho neřídím, ale znám lidi, kteří rajčata nesnáší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 13.152 (?), 27.7.2023 13:25

Jako dítě a mladík jsem rajčata přímo nesnášel. Ale žena mě "převýchovala" a už delší dobu je jím.

Rafael

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 60.149 (?), 31.7.2023 11:40

Pro redakci: Zásilka dnes došla na tu Zásilkovnu. Vyzvednu si ji zítra nebo pozítří. Díky Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 60.149 (?), 31.7.2023 21:39

Dnes jsem poslal redakci další článek, pochopitelně je o zelenině, vyjímečně není o rajčatech. Mám na zahradě také pár stromů, ale nic zajímavého o čem bych mohl psát mně nenapadá. Buď stromy zarodí, nebo všechno zničí mráz. Je škoda, že nikdo z místních není ochoten nebo schopen něco o ovocnářství napsat. Možná někdo z druhého webu (třeba pan Vysloužil, IH, Palo, Ivan z okénka, atd.) stejně jako Ivo Korte překoná animozitu k tomuto webu a něco zajímavého napíše. Široká obec zahrádkářů a pěstitelů ovoce by si to jistě zasloužila.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.149 (?), 1.8.2023 13:05

Ten článek už je zveřejněný. Je určen hlavně těm, kteří mají zájem pěstovat ozimou cibuli.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika