Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

velmi pěkně popsané, za to Vám děkuji, pane doktore Vysloužile. Jen dodám, že i já jsem byl, ani nevím proč, v jednu dobu 2 roky zabanovaný a také jsem četl u jakéhokoli mého příspěvku červený nápis, že příspěvek není v souladu s pravidly diskuze a že jej musí administrátor napřed zkontrolovat. Jak potupné to bylo, si pamatuji dodnes. Je možné, že bývalý majitel prodal server "bez not" a nový nemá dostatečnou představu, co vše se tady v minulosti odehrávalo, co všechno původní majitel v prvních letech provozu nabízel, jak potom ty jednotlivé nabídky rušil, jak ve své databázi rozšiřoval okruh zakázaných slov a jaká témata potom postupně zakazoval, mezi nejnesmyslnější byl asi zákaz diskuze a mazání příspěvků diskutérům na téma počasí, jak banoval diskutéry s nickem za nesmyslné prohřešky v diskuzi a zároveň ponechával arogantní a posměšné oslovování a vulgární příspěvky některých nepřihlášených diskutérů. Byla toho spousta věcí pocházejících od původního provozovatele, které postupně diskutérům začala vadit a tak se nelze divit, že odešli a vstoupili do jiného fóra. Je možné, že o tom všem nová redakce nemá ani ponětí a tak nový majitel ani nemá představu o tom, co tu v minulosti fungovalo dobře a co by bylo ve prospěch diskutérů vhodné změnit. Walter

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika