Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím.

Já jsem to řešil tak, že jsem vykuchal starou chladničku co měla poškozený plast ve vnitřku a jinak chladila (byla tuším za tři stovky). Výparník (to je ta chladná věc ve vnitřku chladničky) jsem opatrně naohýbal do plastového sudu ve kterém byl po straně výparník a vedle již byl samotný sud. Prostor se zalije vodou a pustí se proud do kompresoru. Pozor mřížka, která je v zadní části chladničky a je za provozu teplá tzv. kondenzátor musí být za provozu mimo sud. Trubky se musejí ohýbat velmi zvolna neboť jejich prasknutí znamená únik chladícího media a následnou opravu chlaďařem. Konstrukci aby to bylo přenositelné si jistě každý zhotoví sám. Při zapojování by se měl vyskytovat elektrikář. No a potom již stačí nastavit termostat na tu správnou teplotu a vesele pít "náš chléb vezdejší". Vladimír Šmíd.   

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika